SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

20. serię gier na regionalnych czwartoligowych boiskach zaplanowano na ostatni weekend marca. Znajdujący się w kryzysie zespół lidera rozgrywek Unii Solec Kujawski będzie starał się o pierwsze wiosenne zwycięstwo w pojedynku ze swoją imienniczką z Gniewkowa. Wicelider tabeli Pogoń Mogilno uda się do Bydgoszczy na mecz z walczącym o utrzymanie Budowlanym Klubem Sportowym. Ciekawie zapowiadają się również inne pojedynki 20. kolejki. Szósta w zestawieniu Sparta podejmować będzie w Brodnicy, zamykającą ligowe podium Włocłavię Włocławek, z kolei prezentujący się z dobrej strony na starcie rundy wiosennej Start Eco-Pol Pruszcz skrzyżuje rękawice z zawsze groźnym Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz.

 

Sytuacja piłkarzy Orląt Aleksandrów Kujawski jest nie do pozazdroszczenia. Najbliżsi rywale Sportis zajmują przedostatnie miejsce w tabeli kujawsko-pomorskiej IV Ligi i praktycznie cały czas muszą martwić się o utrzymanie we wspomnianych rozgrywkach. Najbliżsi rywale Sportis, podobnie jak łochowianie, rozegrali już wiosną trzy spotkania o stawkę. Przed trzema tygodniami Orlęta pożegnały się z rywalizacją w Okręgowym Pucharze Polski K-PZPN, przegrywając po dogrywce 1-3 z Wdą Świecie. Zespół z Aleksandrowa lepiej zaprezentował się za to w pierwszych tegorocznych meczach ligowych, w których to podopieczni trenera Wiesława Borończyka dwukrotnie dzielili się punktami ze swoimi przeciwnikami. Najpierw Orlęta zremisowały u siebie z Liderem Włocławek 2-2, a w ostatnią sobotę aleksandrowianie uzyskali bardzo dobry rezultat, remisując na wyjeździe z walczącą o awans do III Ligi Włocłavią Włocławek. Nie ulega wątpliwości, że drużyna gospodarzy będzie w najbliższym spotkaniu starała się o odniesienie pierwszego wiosennego triumfu, który zdecydowanie poprawiłby sytuację  zespołu z Aleksandrowa w rozgrywkach ligowych. Motywujący dla zawodnik Orląt może być fakt, że jesienią to właśnie ich drużyna poniosła w Łochowie dotkliwą klęskę, przegrywając w fatalnym stylu ze Sportis aż 0-6.

 

Początek rundy wiosennej nie był dla piłkarzy z Łochowa zbyt udany. Dwa tygodnie temu już na wstępie rundy rewanżowej sezonu 2021/22 Sportis pożegnał się z rozgrywkami o Okręgowy Puchar Polski, przegrywając 1-2 z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. Jeszcze gorzej w wykonaniu łochowian wyglądała inauguracja rozgrywek IV Ligi. Podopieczni trenera Roberta Wójcika w bardzo słabym stylu przegrali w Świeciu 0-4 ze Startem Eco-Pol-em Pruszcz. Na przełamanie ekipa z Łochowa musiała poczekać aż do trzeciego wiosennego pojedynku. Zasada do „trzech razy sztuka” nie okazała się w przypadku pierwszych wiosennych spotkań łochowskiego zespołu pustym przysłowiem, a piłkarze Sportis pewnie, bo aż 4-0, pokonali w ubiegłą sobotę Lidera Włocławek. W najbliższy weekend łochowianie staną przed szansą na kolejną wygraną, choć należy pamiętać, że gospodarze sobotniej rywalizacji są na samym dole ligowego zestawienia i każde oczko wywalczone w rozgrywkach ligowych jest dla drużyny Orląt zdobyczą na wagę złota. Reasumując, w sobotę czeka nas z pewnością bardzo interesujący pojedynek.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie w meczu o stawkę. W sezonie 2019/20 IV Ligi Sportis zremisował z Orlętami w Aleksandrowie Kujawskim 0-0. Sezon później łochowianie, także w ramach rozgrywek ligowych, przegrali w delegacji z tym rywalem 0-1. Trzeci pojedynek pomiędzy oboma zespołami to oczywiście spotkanie 3. kolejki obecnego sezonu. Podopieczni trenera Roberta Wójcika rozgromili u siebie aleksandrowian aż 6-0.

 

#SPORTisMATCH

 

Orlęta Aleksandrów Kujawski Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 26.03.2022 (sobota)

Godzina meczu: 13:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 20. kolejka

Stadion: Stadion Miejski im. Zdzisława Kokowicza w Aleksandrowie Kujawskim (ul. gen. Władysława Sikorskiego 8)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 12°C, zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 87 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Orlęta Aleksandrów Kujawski

Rok założenia: 1920

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion Miejski im. Zdzisława Kokowicza w Aleksandrowie Kujawskim (ul. gen. Władysława Sikorskiego 8)

Sytuacja w tabeli: 17. miejsce (13 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

05.03.2022 OPP K-PZPN 2021/22, 1/8. finału: Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-3 pd. Wda Świecie

12.03.2022 IV Liga 2021/22, 18. kolejka: Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Lider Włocławek

19.03.2022 IV Liga 2021/22, 19. kolejka: Włocłavia Włocławek 0-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-P-P-R-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Orląt Aleksandrów Kujawski zdobyli w tym sezonie 14 bramek, co jest najgorszym wynikiem w lidze

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

21.08.2021 IV Liga 2021/22, 3. kolejka: Sportis SFC Łochowo 6-0 Orlęta Aleksandrów Kujawski

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 6-1 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

24 marca 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU ORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Piłkarska wiosna nabrała rozpędu, a to oznacza, że przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo kolejne spotkanie o stawkę. Już w sobotę o godzinie 13:00 w meczu 20. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi łochowianie zmierzą się na wyjeździe z przedostatnim zespołem ligowej tabeli, a więc Orlętami Aleksandrów Kujawski.

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!