SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Przed kibicami w regionie emocje związane z 5. kolejką kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Hitowo w tej serii gier zapowiada się pojedynek 3. w tabeli Cuiavii Inowrocław z wiceliderem rozgrywek Włocłavią Włocławek. Znajdująca się na czele ligi Sparta Brodnica podejmie z kolei przed własną publicznością Start Eco-Pol Pruszcz. Bardzo ciekawie powinno być także w Toruniu, gdzie czwarta w tabeli FAF Elana zmierzy się z 6. w zestawieniu Lechem Rypin. Z kolei w bezpośrednim meczu drużyn znajdujących się w strefie spadkowej Lider Włocławek podejmie Pol-Osteg Pomorzanina Serock.

 

Pogoń Mogilno to ambitny zespół, który w każdym sezonie mierzy w czołowe pozycje w tabeli kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Gospodarze mają już za sobą w tym sezonie cztery mecze ligowe, w których Pogoń dwukrotnie wygrywała i dwukrotnie ponosiła porażki. Ekipa z południa województwa kujawsko-pomorskiego nie sprostała jak na razie w tej rundzie Włocłavii Włocławek, przegrywając z tym zespołem na wyjeździe 3-5 oraz przed tygodniem Chemikowi Moderatorowi Bydgoszcz, ulegając w delegacji 0-2. Pogoń zwyciężała jak do tej pory na wyjeździe 2-1 z Liderem Włocławek i pewnie aż 5-0 na „domowym” boisku w Gębicach z Chełminianką Chełmno. Poza tym najbliżsi rywale Sportis w środę wywalczyli awans do kolejnej fazy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN, pokonując aż 6-1, grającego na co dzień w bydgoskiej Klasie A Taranta Wójcin. Z pewnością w pierwszy dzień weekendu ekipa z Mogilna zrobi wszystko, aby zainkasować komplet punktów i poprawić zajmowaną jak do tej pory 11. pozycję w tabeli. Dodatkowym smaczkiem rywalizacji jest fakt, że mogilnianie nigdy nie wygrali ze Sportis meczu zaliczanego do rozgrywek ligowych. To oznacza, że w sobotę ekipę z Łochowa czeka wyjątkowo trudna rywalizacja.

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo wygrali dwa ostatnie mecze i po słabym początku sezonu atmosfera w zespole prowadzonym przez trenera Remigiusza Kusia zdecydowanie się poprawiła. Wygrana z Liderem Włocławek w ubiegły weekend pozwoliła ekipie z Łochowa awansować o kilka pozycji w ligowej tabeli i oddalić się z okolic strefy spadkowej. Z kolei środowe zwycięstwo z Dębem Potulice przełożyło się na awans Sportis do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Mecz rozgrywany w Potulicach z pewnością nie porwał łochowskich kibiców na kolana, ale postawione przed drużyną zadanie zostało wykonane i Sportis może skupiać się na kolejnych pojedynkach ligowych. Pierwszy z nich już w najbliższą sobotę. Łochowianie udadzą się do Gębic na mecz z 11. w tabeli IV Ligi Pogonią. Z pewnością będzie to trudne spotkanie, ale piłkarze z Łochowa doskonale zdają sobie sprawę, że tylko regularnie punktując w rozgrywkach ligowych, są w stanie znaleźć się na czołowych pozycjach w tabeli.

 

Jak do tej pory obie ekipy rozegrały ze sobą aż siedem oficjalnych spotkań, co powoduje, że Pogoń jest jednym z kilku rywali, z którymi Sportis mierzył się w swojej historii najczęściej. Pierwszy bezpośredni pojedynek pomiędzy tymi zespołami odbył się w sezonie 2018/19. Występujący wówczas w Klasie Okręgowej piłkarze Sportis pokonali u siebie w meczu 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski czwartoligową ekipę z Mogilna 5-1. W drużynie z Łochowa na boisku przebywał nieuprawniony zawodnik i spotkanie ostatecznie zostało zweryfikowane jako walkower 3-0 dla ekipy z Mogilna. Ostatnie trzy bezpośrednie mecze pomiędzy tymi zespołami kończyły się dwoma zwycięstwami łochowian i jednym remisem. W ostatnim bezpośrednim pojedynku sezonu 2020/21 Sportis pokonał u siebie Pogoń 2-0. Natomiast w meczach poprzedniego sezonu najpierw w Łochowie padł remis 2-2, a w drugim spotkaniu rozegranym w Mogilnie Sportis wygrał 2-1.

 

Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie KS Noteć w Gębicach przy ulicy Wolności 19a, gdzie gospodarze tymczasowo rozgrywają swoje mecze, z uwagi na modernizację stadionu w Mogilnie.

 

#SPORTisMATCH

 

Pogoń Mogilno Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 03.09.2022 (sobota)

Godzina meczu: 17:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 5. kolejka

Stadion: Stadion KS Noteć w Gębicach (ul. Wolności 19a)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 20°C, częściowe zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 75 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Pogoń Mogilno

Rok założenia: 1923

Barwy: niebiesko-białe

Stadion: Stadion Olimpijski im. Michała Olszewskiego w Mogilnie (ul. Adama Mickiewicza 42)

Sytuacja w tabeli: 11. miejsce (6 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

20.08.2022, IV Liga 2022/23, 3. kolejka: Pogoń Mogilno 5-0 Chełminianka Chełmno

27.08.2022, IV Liga 2022/23, 4. kolejka: Chemik Moderator Bydgoszcz 2-0 Pogoń Mogilno

31.08.2022 OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2022/23, 2. runda: Tarant Wójcin 1-6 Pogoń Mogilno

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-P-W-P-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Pogoni Mogilno nie zremisowali jeszcze w tym sezonie kujawsko-pomorskiej IV Ligi

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

16.04.2022, IV Liga 2021/22, 23. kolejka: Pogoń Mogilno 1-2 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 7

Zwycięstwa Sportis: 4

Remisy: 2

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 13-8 dla Sportis

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

02 września 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU POGOŃ MOGILNO - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo pojedynek 5. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. W sobotę o godzinie 17:00 podopieczni trenera Remigiusza Kusia zmierzą się na stadionie w Gębicach z 11. w tabeli Pogonią Mogilno.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!