O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W 2. kolejce ekstraligi Sportis KKP Bydgoszcz zagra na własnym boisku z GKS Katowice. Spotkanie odbędzie się 22 sierpnia na Stadionie Miejskim BCS przy ul. Słowiańskiej 7. Pierwszy gwizdek o godz. 12:00.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS KKP BYDGOSZCZ - GKS KATOWICE

19 sierpnia 2021

Po nieudanej inauguracji sezonu bydgoszczanki za wszelką cenę będą chciały zatrzeć złe wrażenie i zapunktować przed własną publicznością. Rywal, choć rozgrywki również rozpoczął od porażki (0:2 z Górnikiem Łęczna), należy jednak do ligowej czołówki, a przez wielu wymieniany jest nawet jako kandydat do medalu. W szeregach katowickiego zespołu – podobnie jak w Sportis KKP – doszło w przerwie letniej do wielu zmian kadrowych. Z drużyną trenera Witolda Zająca pożegnały się Klaudia Miłek, Jessica Ludwiczak, Kinga Kozak, Zofia Buszewska, Magdalena Dragunowicz, Julia Gutowska i Nadia Stanović. W ich miejsce klub z Górnego Śląska sprowadził jednak grupę wartościowych zawodniczek, które jeżeli dobrze zaaklimatyzują się w nowej drużynie, powinny być jej silnymi ogniwami. Kontrakty z Gieksą podpisały: Emilia Zdunek, Alicja Dyguś, Weronika Kłoda, Aleksandra Drąg (wszystkie Górnik Łęczna), Amelia Bińkowska (Olimpia Szczecin), Katerina Vojtkova (Banik Ostrava) i Matylda Bujak (Medyk POLOmarket Konin). Poprzednie trzy sezony ekstraligi GKS kończył na szóstych lokatach, nie dziwi więc, że niektórzy z kibiców mówią już o „klątwie szóstek”. Wydaje się jednak, że katowicki klub ma wszelkie predyspozycje ku temu, aby zainaugurowane tydzień temu rozgrywki zakończyć na wyższej pozycji.

Bydgoszczanki natomiast po klapie w Woli Rzędzińskiej, gdzie uległy Tarnovii Tarnów 3:4, będą chciały udowodnić, że była to jednorazowa wpadka i przywitać się ze swoimi kibicami dobrym występem. A dodajmy, że na ligowe zwycięstwo na stadionie przy ul. Słowiańskiej 7 kibice Sportis KKP Bydgoszcz czekają od 21 marca, kiedy to zespół trenera Górala pokonał ROW Rybnik 1:0 po trafieniu Any Barjaktarović.

 

Komunikat organizacyjny:

 

W związku z zaleceniami Komisji Licencyjnej PZPN udostępniona dla kibiców będzie wyłącznie trybuna od strony galerii handlowej Zielone Arkady. Prosimy zatem korzystać tylko z wejścia na tę trybunę. Nie będzie również możliwości parkowania samochodów na terenie stadionu. Należy korzystać z okolicznych miejsc parkingowych. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

 

#SPORTisMATCH

---

Sportis KKP Bydgoszcz – GKS Katowice

Data meczu: 22.08.2021 r.

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: Ekstraliga, 2. kolejka

Stadion: Stadion Miejski BCS im. Eugeniusza Połtyna, ul. Słowiańska 7, Bydgoszcz

Przewidywane warunki atmosferyczne: 23 °C, przejaśnienia, zachmurzenie umiarkowane

Długość wyjazdu przeciwnika: 405 km

Relacja: na żywo na kanale SportisTV w serwisie YouTube i FB/Sportis KKP Bydgoszcz

---

Przeciwnik: GKS Katowice

Rok założenia: 1964

Barwy: żółto-zielono-czarne

Stadion: LGKS Podlesianka, ul. Sołtysia 25, Katowice

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

16.05.2021 r., 20. kolejka Ekstraligi 2020/2021: Rolnik B. Głogówek – GKS Katowice 2:6

22.05.2021 r., 21. kolejka Ekstraligi 2020/2021: GKS Katowice – Czarni Sosnowiec 0:1

14.08.2021 r., 1. kolejka Ekstraligi 2021/2022: Górnik Łęczna - GKS Katowice 2:0

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-P-R

Ciekawostka statystyczna:. W poprzednim sezonie piłkarki GKS zanotowały najwięcej remisów spośród ekstraligowych ekip. Podopieczne Witolda Zająca dzieliły się punktami z rywalkami 7 razy.

---

Ostatni bezpośredni pojedynek:

2.05.2021 r., 18. kolejka Ekstraligi 2020/2021: Sportis KKP Bydgoszcz – GKS Katowice 0:5

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis KKP: 0

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 2

Bramki: 1:10

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

25 stycznia 2022
Hubert Nowak nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 19-letni
18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni
27 stycznia 2022
Piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz oraz piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. W #SPORTisFAMILY nadal tkwi ogromny potencjał, a chęć odnoszenia kolejnych zwycięstw motywuje piłkarki oraz piłkarzy do
26 stycznia 2022
Trudno wyobrazić sobie okres przygotowawczy Sportis KKP Bydgoszcz bez meczu kontrolnego z Olimpią Szczecin. Bydgoszczanki od wielu lat testują formę w spotkaniach z ekipą z województwa zachodniopomorskiego i nie inaczej
25 stycznia 2022
16-letnia juniorka Oliwia Krysiak dołączyła do kadry zespołu seniorek Sportis KKP Bydgoszcz i trenuje razem z pierwszą drużyną  podczas zimowego okresu przygotowawczego.

SPONSORZY KLUBU