O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Przed drużyną Sportis SFC ostatni tej jesieni domowy pojedynek w ramach kujawsko-pomorskiej IV Ligi. W sobotę o godzinie 12:00 łochowianie w bardzo ciekawie zapowiadającym się spotkaniu podejmą lidera ligowej tabeli Lidera Włocławek. Po udanym występie w Kowalu wszyscy w klubie liczą na zwycięstwo.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC – LIDER WŁOCŁAWEK 

12 listopada 2020

W przedostatni ligowy weekend 2020 roku na boiskach IV Ligi Sportis czeka nie lada wyzwanie. Do Łochowa przyjeżdża bowiem jeden z głównych kandydatów do awansu do III Ligi – Lider Włocławek. Najbliższe spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ goście imponują w tym sezonie skuteczną grą, a w sytuacji, kiedy rozgrywki mogą zostać zakończone praktycznie w każdym momencie, zdobycie trzech punktów dla obu drużyn staje się bardzo cenne.

Zespół z Włocławka jest liderem tabeli z dorobkiem 32 punktów. Taką samą ilość „oczek” zgromadził drugi w tabeli Zawisza Bydgoszcz, a jeden punkt mniej ma Włocłavia Włocławek. Sportis zajmuję nadal 4. pozycję w tabeli z 29 punktami na koncie. Warto jednak dodać, że wszyscy trzej rywale wyprzedzający łochowian w tabeli mają do rozegrania mecz zaległy.

Piłkarze z Włocławka to zespół prezentujący się znakomicie w tym sezonie na regionalnych boiskach. Jak do tej pory Lider przegrał tylko jedno ligowe spotkanie w Izbicy Kujawskiej. W ostatnią sobotę goście rozbili u siebie 6-0 Wdę Świecie. Sobotni pojedynek to z pewnością jedno z ciekawszych spotkań w tej rundzie. Sportis po przegraniu dwóch ostatnich niezwykle ważnych spotkań domowych, będzie próbował zdobyć pierwsze od kilku tygodni punkty na stadionie przy Dębowej. Lider z kolei cały czas walczy o pierwsze miejsce w tabeli, które w niepewnej sytuacji epidemiologicznej może oznaczać awans do III Ligi. Włocławianie z pewnością mają w pamięci straconą szansę z ubiegłego sezonu, gdy bezpośrednio rywalizowali o promocję z Pomorzaninem Toruń  i w Łochowie nie odpuszczą nawet na centymetr boiska. Dla Sportis natomiast najbliższe spotkanie to pojedynek o włączenie się jeszcze do walki o awans i szansa na zrewanżowanie się Liderowi za porażkę sprzed ponad roku. Z całą pewnością w sobotnie popołudnie czeka nas interesująca walka o punkty.

W sezonie 2019/2020 doszło do jednego pojedynku pomiędzy obiema ekipami. W rozegranym we wrześniu ubiegłego roku meczu w Łochowie goście wygrali 2-1. Bramkę dla Sportis zdobył Stephane Bombelenga. Dla Lidera trafiali Rafał Burzyński i Wojciech Kowalczyk.

Sylwetka przeciwnika:

Lider Włocławek

Rok założenia: 2002

Barwy: czerwono-biało-niebiskie

Stadion: Stadion OSIR-u we Włocławku

Wyniki 3 ostatnich spotkań gości:

18.10. IV Liga, 12. kolejka: 4-3 Pogoń Mogilno (Wyjazd)

31.10. IV Liga, 14. kolejka: 2-0 Unia Gniewkowo (Wyjazd)

07.11. IV Liga, 15. kolejka: 6-0 Wda Świecie (Dom)

Z powodu wprowadzonych 15.10.2020 r. przez Radę Ministrów obostrzeń w tym zamknięciu dla kibiców obiektów sportowych, SOBOTNI MECZ ODBĘDZIE SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

Zachęcamy w tym trudnym okresie do pozostania w domach. Mecz tradycyjnie będzie transmitowany na naszych kanałach na Facebook'u i Youtube. 

 


 

 

 

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.