O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

To już ostatnie domowe spotkanie piłkarzy Sportis SFC Łochowo w obecnym sezonie. W sobotę o godzinie 16:00 łochowianie w ramach 32. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi podejmą przed własną publicznością Włocłavię Włocławek, a więc zespół będący w tym momencie liderem rozgrywek.

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO – WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK

10 czerwca 2021

W piątek i w sobotę na czwartoligowych boiskach rozegrana zostanie przedostatnia kolejka. Mecz w Łochowie oraz spotkanie Kujawianki Izbica Kujawska z Zawiszą Bydgoszcz to dwa pojedynki, elektryzujące fanów w regionie. To właśnie te spotkania mogą mieć ogromny wpływ w kwestii awansu, choć należy pamiętać, że na najważniejsze rozstrzygnięcia poczekamy zapewne do przyszłego tygodnia. Oprócz wspomnianych spotkań, w tej serii gier czeka nas jeszcze rywalizacja Lidera Włocławek z Chemikiem Bydgoszcz oraz ważne w kontekście walki o utrzymanie w lidze mecze grupy spadkowej.

 

Mimo zbliżającego się końca rozgrywek regionalnych przed piłkarzami Włocłavii Włocławek najważniejsze starcia w sezonie. Rywale toczą interesujący bój o awans do III Ligi z Zawiszą Bydgoszcz i zrobią wszystko, aby osiągnąć promocję. Warto dodać, że włocławianie są ostatnio w rewelacyjnej dyspozycji. Wiosną przegrali zaledwie jedno spotkanie, a od ponad miesiąca nie schodzą z boiska bez zwycięstwa. Dodatkowo przed Nimi jeszcze finał Okręgowego Pucharu Polski, w którym nagrodą jest gra w głównych rozgrywkach Fortuna Pucharu Polski w rundzie jesiennej.

 

Po znakomitej serii czterech zwycięstw z rzędu, ale przede wszystkim okresie dobrej i skutecznej gry, Sportis musiał przełknąć w poniedziałek „gorzką pigułkę”. Na stadionie przy ulicy Gdańskiej w Bydgoszczy łochowianie nie zaprezentowali się na miarę oczekiwań i wysoko przegrali z faworyzowanym Zawiszą. Sobotni pojedynek jest jednak ostatnią okazją w tym sezonie do pokazania się na żywo łochowskim kibicom, a to oznacza, że Sportis zrobi wszystko, aby zwyciężyć. Z Włocłavią warto powalczyć o trzy punkty, ponieważ ekipa z Łochowa ma duże szanse na zakończenie sezonu na wysokim 4. miejscu, co byłoby powtórzeniem wyniku sprzed roku.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą trzykrotnie w meczu o stawkę i wszystkie z tych spotkań zakończyły się zwycięstwem naszych rywali. W poprzednim sezonie Sportis przegrał u siebie 3-4. Jesienią ubiegłego roku włocławianie wygrali w Łochowie 2-0, a w pierwszym meczu w grupie mistrzowskiej Włocłavia pokonała u siebie podopiecznych Trenera Roberta Wójcika 3-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo  – Włocłavia Włocławek

---

Data meczu: 12.06.2021

Godzina meczu: 16:00

Rozgrywki: IV Liga 2020/21, 32. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski w Łochowie (ul. Dębowa 17D)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 21°C, niewielki deszcz

Długość wyjazdu przeciwnika: 116 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Włocłavia Włocławek

Rok założenia: 1946

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion OSIR-u we Włocławku (ul. Leśna 53a)

Sytuacja w tabeli: 1. miejsce (64 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

03.06.2021 IV Liga 2020/21, 30. kolejka: Lider Włocławek 0-4 Włocłavia Włocławek 

06.06.2021 IV Liga 2020/21, 31. kolejka: Włocłavia Włocławek 1-0 Chemik Bydgoszcz

09.06.2021 IV Liga 2020/21, 26. kolejka: Kujawianka Izbica Kujawska 1-2 Włocłavia Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-W-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Włocłavii Włocławek przegrali wiosną tylko jedno spotkanie

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

07.05.2021 IV Liga 2020/21, 25. kolejka: Włocłavia Włocławek 3-2 Sportis SFC Łochowo 

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis: 0

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 3

Bramki: 5-9 dla Włocłavii

---

Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami rządowymi mecz odbędzie się z udziałem publiczności przy wypełnieniu 50% pojemności stadionu

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9.
05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo pokonali przed własną publicznością 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Aż cztery bramki dla