O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

W sobotę o godzinie 16:00 Sportis SFC Łochowo rozegra ostatni już mecz sparingowy przed rundą wiosenną sezonu 2020/2021 kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem łochowian będzie grający na co dzień w bydgoskiej Klasie A - Tarpan Mrocza.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - TARPAN MROCZA

04 marca 2021

Czas na ostatni mecz sparingowy przed rozgrywkami ligowymi. W sobotę na boisku przy ulicy Glinki w Bydgoszczy zawodnicy prowadzeni przez Trenera Roberta Wójcika zmierzą się z Tarpanem Mrocza. Piłkarze gości to beniaminek rozgrywek grupy I bydgoskiej Klasy A. Drużyna z Krajny awans wywalczyła dzięki wygranemu 5-2 barażowi z Sokołem Nowy Dwór, który rozegrano w czerwcu ubiegłego roku. Wcześniej mroczanie zajmowali w momencie przerwania rozgrywek 1. miejsce w Klasie B, ale musieli rozegrać dodatkowy mecz z uwagi na fakt, że rywale z Nowego Dworu mieli taki sam dorobek punktowy.

 

Po awansie do Klasy A Tarpanowi nie wiedzie się już tak dobrze jak szczebel niżej. Ekipa z Mroczy nie wygrała w tym sezonie żadnego meczu ligowego i z dorobkiem zaledwie 3 punktów oraz olbrzymią stratą do przedostatniego GLKS-u Dobrcz jest w bardzo trudnej sytuacji w tabeli. Zawodnikom z Krajny udało się w obecnej kampanii zremisować zaledwie trzy spotkania u siebie. Każda wizyta w delegacji kończyła się porażką. Warto jednak dodać, że goście sobotniego pojedynku wygrali w tym sezonie jeden pojedynek. W sierpniu po emocjonującym spotkaniu pokonali na wyjeździe po dogrywce 7-3 Fuks Wielowicz w ramach Okręgowego Pucharu Polski. W drugiej rundzie zespół Tarpana odpadł jednak po jednobramkowej porażce z Kamionką Kamień Krajeński.

 

Sobotni mecz jest dla sztabu szkoleniowego Sportis ostatnią szansą na przetestowanie zespołu przed walką w IV Lidze oraz Okręgowym Pucharze Polski. Z kolei dla gości, pojedynek stanowi szansę na pokazanie się w grze z drużyną, która gra o dwie klasy rozgrywkowe wyżej. Z pewnością dla ekipy Tarpana każdy korzystny wynik będzie bardzo dużym sukcesem. Piłkarze Sportis nie powinni jednak lekceważyć rywala.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Tarpan Mrocza

---

Data meczu: 06.03.2021

Godzina meczu: 16:00

Rozgrywki: Mecz sparingowy

Stadion: Boisko BKS Chemik w Bydgoszczy (ul. Glinki 79)

---

Przeciwnik: Tarpan Mrocza

Rok założenia: 1947

Barwy: zielono-czerwone

Stadion: Stadion Miejski w Mroczy (ul. Sportowa 1)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

07.11.2020 Klasa A 2020/21 13. kolejka: Rawys Raciąż 4-2 Tarpan Mrocza

15.11.2020 Klasa A 2020/21 14. kolejka: Tarpan Mrocza 3-3 Victoria Niemcz

21.11.2020 Klasa A 2020/21 15. kolejka: GLKS Dobrcz 3-1 Tarpan Mrocza

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-R-P-R-P

Ciekawostka statystyczna: Tarpan Mrocza wygrał w tym sezonie tylko jedno spotkanie – mecz Okręgowego Pucharu Polski z Fuksem Wielowicz.

---

Ostatni bezpośredni pojedynek:

Pierwszy pojedynek Sportis SFC Łochowo –  Tarpan Mrocza w historii

---

Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami rządowymi mecz odbędzie się bez udziału

18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni
18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Unii Solec Kujawski.

SPONSORZY KLUBU