SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Sezon kujawsko-pomorskiej IV Ligi nieuchronnie dobiega końca. W sobotę oraz niedzielę rozegrane zostaną spotkania ostatniej 34. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Pierwszy dzień weekendu zadecyduje o losach dwóch zespołów walczących o awans do III Ligi, a więc Unii Solec Kujawski oraz Włocłavii Włocławek. Ekipa z Solca Kujawskiego uda się do Bydgoszczy na bardzo trudny pojedynek z trzecim w tabeli Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. Z kolei włocławianie w ostatniej kolejce zagrają na wyjeździe z czwartą w zestawieniu Wdą Świecie. Przypomnijmy, że w tym momencie oba zespoły mają taką samą liczbę punktów i jeśli w niedzielę, któryś z tych dwóch zespołów nie zdobędzie większej ilości punktów od przeciwnika, to o losie awansu decydować będzie baraż. Ciekawie zapowiada się również walka o utrzymanie. O ligowy byt walczą jeszcze cztery zespoły. Rozstrzygające w tej kwestii będą niedzielne pojedynki Sportis z Budowlanym Klubem Sportowym Bydgoszcz, Startu Eco-Pol Pruszcz z Liderem Włocławek, Pogoni Mogilno z Cuiavią Inowrocław oraz Chełminianki Chełmno z Pomorzaninem Toruń.

 

Dla zespołu Budowlanego Klubu Sportowego niedzielne spotkanie w Łochowie jest decydującym pojedynkiem, po którym okaże się, czy bydgoszczanie będą w przyszłym sezonie występować w IV Lidze, czy w Klasie Okręgowej. W tej chwili wśród zespołów nadal zagrożonych degradacją nasi najbliżsi rywale są w najgorszej pozycji. Budowlany KS Bydgoszcz zajmuję 16. miejsce w tabeli i jest to pozycja, która oznacza spadek o jeden stopień rozgrywkowy niżej. Mecz w Łochowie będzie więc dla gości ostatnią szansą na uratowanie się przed degradacją, a to oznacza, że już od pierwszej minuty niedzielnego pojedynku łochowianie mogą spodziewać się intensywnych ataków ze strony przeciwników. Ponadto bydgoszczanie z pewnością będą próbowali także odegrać się piłkarzom Sportis za dotkliwą porażkę z rundy jesiennej. Wówczas ekipa prowadzona przez trenera Roberta Wójcika rozbiła na wyjeździe Budowlany Klub Sportowy aż 4-0.

 

Niedzielnym pojedynkiem z Budowlanym Klubem Sportowym Bydgoszcz piłkarze Sportis SFC Łochowo kończą sezon 2021/22. Ekipa z Łochowa może jeszcze dość nieznacznie przesunąć się w tabeli IV Ligi w górę lub w dół. W przypadku zwycięstwa nad drużyną z Bydgoszczy oraz korzystnym ułożeniem się wyników spotkań z udziałem Sparty Brodnica oraz Pogoni Mogilno, Sportis ma szansę zakończyć sezon nawet na 5. pozycji. W najgorszym scenariuszu zakładającym porażkę z Budowlanym Klubem Sportowym, a także zwycięstwo Notecianki Pakość nad Kujawianką Izbica Kujawska piłkarze z Łochowa zakończą rozgrywki 2021/22 na 8. miejscu w tabeli. Z pewnością w niedzielę ekipa prowadzona przez trenera Roberta Wójcika postara się zrobić wszystko, aby z uśmiechem na twarzy rozpocząć wakacje i jednocześnie przynieść kibicom z Łochowa na koniec sezonu nieco radości, inkasując komplet trzech punktów.

 

Jak do tej pory oba zespoły zmierzyły się ze sobą trzykrotnie, licząc spotkania o stawkę. W sezonie 2019/20 Sportis wygrał u siebie z Budowlanym Klubem Sportowym 2-0. W rozgrywkach 2021/22 łochowianie zremisowali z tym przeciwnikiem na stadionie przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy 1-1. Ostatnia bezpośrednia potyczka między tymi zespołami miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Wówczas w spotkaniu rozegranym w Bydgoszczy Sportis wysoko pokonał Budowlany Klub Sportowy 4-0.

 

Znamy już dwóch spadkowiczów z IV Ligi. Na pewno w przyszłym sezonie na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce nie zobaczymy piłkarzy Orląt Aleksandrów Kujawski oraz Unii Gniewkowo. Znany jest już również komplet zespołów, które wywalczyły awans do IV Ligi z dwóch grup kujawsko-pomorskich Keeza Klas Okręgowych. W sezonie 2022/23 beniaminkami kujawsko-pomorskiej IV ligi będą piłkarze Elany Fundacji Toruń, Tłuchovii Tłuchowo, Pol-Osteg Pomorzanina Serock oraz Noteci Łabiszyn.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo Budowlany KS Bydgoszcz

---

Data meczu: 26.06.2022 (niedziela)

Godzina meczu: 15:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 34. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski im. Aleksandra Nowaka w Łochowie (ul. Dębowa 17d)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 28°C, częściowe zachmurzenie

Długość wyjazdu drużyny przeciwnika: 27 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Budowlany KS Bydgoszcz

Rok założenia: 1956

Barwy: szaro-biało-czerwone

Stadion: Stadion CWZS Zawisza w Bydgoszczy (ul. Sielska 12)

Sytuacja w tabeli: 16. miejsce (31 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

11.06.2022 IV Liga 2021/22, 31. kolejka: Budowlany KS Bydgoszcz 2-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski

15.06.2022 IV Liga 2021/22, 32. kolejka: Start Eco-Pol Pruszcz 3-1 Budowlany KS Bydgoszcz

19.06.2022 IV Liga 2021/22, 33. kolejka: Budowlany KS Bydgoszcz 1-1 Lider Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-P-W-P-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz zdobyli w tym sezonie 33 bramki, co jest najgorszym wynikiem w lidze (ex aequo z Orlętami Aleksandrów Kujawski)

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

20.11.2021 IV Liga 2021/22, 17. kolejka: Budowlany KS Bydgoszcz 0-4 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 3

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 7-1 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

 

22 czerwca 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - BUDOWLANY KS BYDGOSZCZ

Czas na ostatnią kolejkę sezonu 2021/22 kujawsko-pomorskiej IV Ligi. W niedzielę o godzinie 15:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo zakończą sezon ligowy 2021/22 spotkaniem z Budowlanym Klubem Sportowym Bydgoszcz.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!