SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Od środy do niedzieli rozegrana zostanie 6. kolejka kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Jako pierwsi, bo już w środku tygodnia, swoje mecze rozegrają piłkarze Lecha Rypin, Sparty Brodnica, Włocłavii Włocławek oraz Chemika Moderatora Bydgoszcz. Gracze z Rypina zmierzą się w środę z trzecią w tabeli Spartą Brodnica. Z kolei w czwartek w drugim spotkaniu rozgrywanym awansem Włocłavia Włocławek podejmie Chemika Moderatora Bydgoszcz. Pozostałe mecze 6. kolejki rozegrane zostaną w weekend. Liderująca przed rozpoczęciem tej serii gier Cuiavia Inowrocław podejmie przed własną publicznością czwartą w tabeli Wdę Świecie. Z kolei druga w tabeli po 5. kolejce Tłuchowia Tłuchowo uda się do Pruszcza na pojedynek z miejscowym Startem Eco-Pol. W tej serii gier ciekawie zapowiadają się także niedzielne derby Torunia, w których Pomorzanin podejmie Fundację Akademia Futbolu Elana Toruń.

 

Ekipa Chełminianki Chełmno nie rozpoczęła rozgrywek w nowym sezonie tak, jak zakładaliby to sobie z pewnością osoby związane z tym klubem. W pięciu kolejkach ligowych goście zgromadzili zaledwie 4 punkty i w ligowej tabeli wyprzedzają tylko dwie najgorsze drużyny ligi, a więc Lidera Włocławek oraz Noteciankę Pakość. Zespół najbliższego rywala Sportis bardzo źle radzi sobie szczególnie w meczach wyjazdowych, z których nie przywiózł jeszcze żadnego oczka i stracił bardzo dużą ilość aż 18 bramek. Dodatkowo niemiłą niespodzianką dla zespołu z Chełmna był fakt, że goście już na 2. rundzie zakończyli rozgrywki w Okręgowym Pucharze Polski K-PZPN w podokręgu toruńskim, ulegając na wyjeździe 1-3 piątoligowej Victorii Czernikowo. Światełkiem w tunelu dla drużyny z jednego z najładniejszych miast w regionie jest remis 1-1 wywalczony przed tygodniem w spotkaniu z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. Mimo słabej postawy w ostatnich tygodniach należy jednak pamiętać, że zespół z Chełmna jest groźną drużyną, która potrafiła już w historii wygrać ze Sportis. W meczu rundy jesiennej poprzedniego sezonu zawodnicy Chełminianki pokonali u siebie łochowian 3-2.

 

Trwa znakomita seria piłkarzy Sportis SFC Łochowo. Ekipa z Łochowa wygrała ostatnie trzy mecze o stawkę i może z dużymi nadziejami patrzeć w piłkarską przyszłość. Po ligowym triumfie nad Liderem Włocławek sprzed dwóch tygodni oraz wyeliminowaniem w ostatni dzień sierpnia z Okręgowego Pucharu Polski B-klasowego Dęba Potulice, podopieczni trenera Remigiusza Kusia podtrzymali dobrą serię w minioną sobotę, zwyciężając w rozgrywkach ligowych na wyjeździe z Pogonią Mogilno 4-3. Mecz w Gębicach był typowym piłkarskim rollercoasterem, w którym zwycięstwo na dobrą sprawę mogło przypaść obu zespołom. Na szczęście znakomite indywidualne popisy oraz bramki Mateusza Góry, a także pełna koncentracja drużyny do ostatniej minuty spotkania pozwoliły zespołowi z Łochowa odnieść ważne zwycięstwo i przybliżyć Sportis do czołówki tabeli. W meczu z Chełminianką zespół z Łochowa z pewnością będzie faworytem, ale należy pamiętać, że znajdujący się na dole ligowego zestawienia goście nie przyjadą na stadion przy ulicy Dębowej oddać ligowych punktów za darmo.

 

Jak do tej pory obie ekipy mierzyły się ze sobą czterokrotnie w meczu o stawkę i wszystkie bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi ekipami rozegrano w ramach rozgrywek kujawsko-pomorskiej IV Ligi. W sezonie 2019/20 Sportis zremisował u siebie z Chełminianką 1-1. Kolejna potyczka pomiędzy oboma klubami miała miejsce w sezonie 2020/21, kiedy to zespół z Łochowa rozgromił przed własną publicznością ekipę Chełminianki 4-0. W ubiegłym sezonie rywale najpierw wygrali u siebie ze Sportis 3-2, a w drugim spotkaniu, które miało miejsce wiosną w Łochowie, przegrali z ekipą prowadzoną wówczas przez trenera Roberta Wójcika 0-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo Chełminianka Chełmno

---

Data meczu: 10.09.2022 (sobota)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 6. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski im. Aleksandra Nowaka w Łochowie (ul. Dębowa 17d)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 17°C, niewielkie opady deszczu

Długość wyjazdu drużyny przeciwnika: 65 km

Transmisja: Sportis TV w serwisie Youtube

---

Przeciwnik: Chełminianka Chełmno

Rok założenia: 1997

Barwy: czerwono-biało-niebieskie

Stadion: Stadion Miejski im. Grzegorza Mielcarskiego w Chełmnie (Park Juliusza Słowackiego)

Sytuacja w tabeli: 16. miejsce (4 punkty)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

27.08.2022, IV Liga 2022/23, 4. kolejka: Włocłavia Włocławek 6-1 Chełminianka Chełmno

31.08.2022, OPP K-PZPN (Toruń) 2022/23, 2. runda: Victoria Czernikowo 3-1 Chełminianka Chełmno

04.09.2022, IV Liga 2022/23, 5. kolejka: Chełminianka Chełmno 1-1 Chemik Moderator Bydgoszcz

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-P-P-P-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Chełminianki Chełmno stracili w tym sezonie w ligowych meczach wyjazdowych 18 bramek (najwięcej w lidze)

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

23.04.2022, IV Liga 2021/22, 24. kolejka: Sportis SFC Łochowo 2-0 Chełminianka Chełmno

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 4

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 9-4 dla Sportis

---

Biznes, Sport, Marketing - Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

 

07 września 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - CHEŁMINIANKA CHEŁMNO

W sobotę o godzinie 12:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo rozegrają spotkanie 6. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Podopieczni trenera Remigiusza Kusia podejmą przed własną publicznością 16. w tabeli Chełminiankę Chełmno.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!