SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Od piątku do niedzieli na regionalnych boiskach rozegrana zostanie 15. kolejka kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Lider tabeli Włocłavia Włocławek zagra na wyjeździe z 7. w zestawieniu Tłuchowią Tłuchowo. Zajmująca 2. miejsce w ligowym zestawieniu Fundacja Akademia Futbolu Elana Toruń zmierzy się przed własną publicznością z Pogonią Mogilno. Z kolei trzecia jak do tej pory w tabeli Wda Świecie zagra hitowe spotkanie wyjazdowe z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. W tej serii gier interesująco zapowiada się także pojedynek Pol-Osteg Pomorzanina Serock z Kujawianką Izbica Kujawska.

 

Cuiavia Inowrocław to zespół, który swoją grą w tym sezonie zaskakuje cały piłkarski region. „Biało-zieloni” prezentują rewelacyjną dyspozycję i praktycznie od pierwszych kolejek znajdują się na czołowych miejscach w lidze. Nie ulega wątpliwości, że taka postawa gości powoduje, że apetyty w Inowrocławiu w tym sezonie są bardzo duże i walka o powrót Cuiavii po kilku latach do III Ligi jest bardzo realna. W ostatnich kolejkach najbliżsi rywale Sportis radzili sobie jednak dość przeciętnie i potrafili zgubić punkty w ważnych meczach. Trzy tygodnie temu Cuiavia przegrała aż 0-3 w Mogilnie z miejscową Pogonią. W ubiegły weekend inowrocławianie musieli natomiast uznać wyższość Chemika Moderatora Bydgoszcz, przegrywając z tym rywalem 0-1. Te wyniki nie oznaczają jednak, że Cuiavia przyjedzie do Łochowa w słabej dyspozycji. Prawdopodobnie będzie wręcz przeciwnie i goście spróbują w piątek wygrać ze Sportis i znów zameldować się w ścisłej czołówce ligi.

 

Piłkarze Sportis utrzymują już od kilku tygodni rewelacyjną formę. W ubiegły weekend łochowianie pokonali na wyjeździe 4-2 Kujawiankę Izbica Kujawska i odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu. Znakomita passa pozwoliła podopiecznym trenera Remigiusza Kusia awansować w ostatnim czasie z dolnych części tabeli na 4. pozycję w ligowym zestawieniu. Na dodatek zespół z Łochowa traci na ten moment zaledwie punkt do liderującej Włocłavii Włocławek! Oznacza to, że Sportis ma realne szanse zakończyć rundę jesienną na pozycji w czołowej trójce, a nawet na pierwszym miejscu. Spotkanie z Cuiavią będzie jednak trudną potyczką, ponieważ rywale są rewelacją obecnego sezonu i również mierzą w walkę o awans do III Ligi. Warto jednak dodać, że ekipa z Inowrocławia przegrała wszystkie dotychczasowe spotkania ze Sportis. W piątek czeka nas bez wątpienia kapitalne widowisko!

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą czterokrotnie, licząc bezpośrednie spotkania o stawkę i każdy z tych pojedynków kończył się zwycięstwem Sportis. W sezonie 2019/20 łochowianie wygrali w Inowrocławiu z Cuiavią 3-1. W rozgrywkach 2020/21 Sportis również na wyjeździe pokonał zespół z Inowrocławia 3-0. Z kolei w poprzednim sezonie łochowianie wygrali u siebie z Cuiavią 2-0 i pokonali tego rywala na wyjeździe 6-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Cuiavia Inowrocław

---

Data meczu: 11.11.2022 (piątek)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 15. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski im. Aleksandra Nowaka w Łochowie (ul. Dębowa 17d)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 11°C, przewaga chmur

Długość wyjazdu drużyny przeciwnika: 52 km

Transmisja: Sportis TV w serwisie Youtube

---

Przeciwnik: Cuiavia Inowrocław

Rok założenia: 1922

Barwy: biało-zielone

Stadion: Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu (ul. Macieja Wierzbińskiego 2)

Sytuacja w tabeli: 6. miejsce (27 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

22.10.2022, IV Liga 2022/23, 12. kolejka: Pogoń Mogilno 3-0 Cuiavia Inowrocław

29.10.2022, IV Liga 2022/23, 13. kolejka: Chełminianka Chełmno 0-3 Cuiavia Inowrocław

05.11.2022, IV Liga 2022/23, 14. kolejka: Cuiavia Inowrocław 0-1 Chemik Moderator Bydgoszcz

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-W-P-W-P

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Cuiavii Inowrocław nie przegrali ligowego meczu wyjazdowego od 27.08.2022

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

11.06.2022, IV Liga 2021/22, 31. kolejka: Cuiavia Inowrocław 2-6 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 4

Zwycięstwa Sportis: 4

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 14-3 dla Sportis

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

10 listopada 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - CUIAVIA INOWROCŁAW

Już w piątek o godzinie 12:00 na stadionie w Łochowie odbędzie się hitowe spotkanie kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W meczu 15. kolejki najważniejszych rozgrywek piłkarskich w naszym regionie zajmujący 4. pozycję w tabeli podopieczni trenera Remigiusza Kusia podejmą znajdującą się na 6. miejscu Cuiavię Inowrocław. Będzie to bardzo ważny pojedynek w kontekście układu górnej części tabeli.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!