O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Po efektownym zwycięstwie nad Orlętami Aleksandrów Kujawski przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo kolejny ważny pojedynek ligowy. Już w piątek o godzinie 17:30 łochowianie w ramach 4. serii gier kujawsko-pomorskiej IV Ligi podejmą na stadionie przy ulicy Dębowej Kujawiankę Izbica Kujawska.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - KUJAWIANKA IZBICA KUJAWSKA

26 sierpnia 2021

Przed nami 4. kolejka kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Na piątek zaplanowano dwa pojedynki. Oprócz meczu w Łochowie, o godzinie 18:30 Lider Włocławek podejmie lidera tabeli – Chemika Moderatora Bydgoszcz. Pozostałe spotkania odbędą się w sobotę. Ciekawie zapowiada się między innymi pojedynek w Inowrocławiu, w którym miejscowa Cuiavia zmierzy się z Lechem Rypin. Prawdziwym hitem tej serii gier będzie jednak rywalizacja 3. w tabeli Unii Solec Kujawski z wiceliderem – Wdą Świecie. Obie ekipy, podobnie jak liderujący Chemik, nie straciły jeszcze w nowych rozgrywkach choćby jednego punktu.

 

Kujawianka Izbica Kujawska to w ostatnim czasie jedna z czołowych drużyn w lidze. W zeszłym sezonie izbiczanie rywalizowali w grupie mistrzowskiej i zajęli ostatecznie 5. lokatę na koniec rozgrywek. Wiosną piłkarze Sportis mogli przekonać się o sile rywala na własnej skórze. Podopieczni trenera Roberta Wójcika przegrali domowe spotkanie z tym przeciwnikiem aż 1-4. Sezon 2021/22 ekipa z Izbicy Kujawskiej rozpoczęła równie udanie. Wysokie zwycięstwo nad BKS-em Bydgoszcz, a także remisy w pojedynkach ze Startem Pruszcz i Liderem Włocławek spowodowały, że goście ponownie znajdują się w górnej części ligowego zestawienia. Kujawianka jest także, podobnie jak Sportis, jedną z sześciu drużyn, które nie przegrały jeszcze spotkania w tej rundzie. W piątkowe popołudnie przeciwnicy z pewnością będą chcieli potwierdzić dobrą dyspozycję, dlatego piłkarze z Łochowa muszą zachować koncentrację od pierwszej do ostatniej minuty.

 

Nastroje w łochowskim obozie są z dnia na dzień coraz lepsze. Nowi zawodnicy zaczynają znakomicie dogadywać się na boisku, a ostatnie spotkanie tylko utwierdziło trenera i zespół, w tym, że wszystko w zespole idzie w dobrym kierunku. Rywalizacji z Orlętami nie ma jednak już co wspominać i należy skupić się na kolejnych zadaniach. Przed ekipą prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika bardzo intensywny, a zarazem ważny okres. Piątkowa rywalizacja z Kujawianką, a także zaplanowany na pierwszy weekend września pojedynek z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz to dwa spotkania, od których w dużej części zależeć będzie sytuacja zespołu w kolejnych tygodniach. Dodatkowo w przyszłą środę łochowianie rozegrają spotkanie 2. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim. W pojedynku z Dębem Potulice Sportis będzie zdecydowanym faworytem, ale i do takiego spotkania nie wolno podejść bez odpowiedniej motywacji.

 

Jak do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą czterokrotnie w meczu o stawkę. W sezonie 2019/20 Sportis rozgromił u siebie Kujawiankę 6-0. W poprzedniej kampanii ekipa z Łochowa najpierw zremisowała u siebie 1-1, następnie przegrała u siebie 1-4, a w ostatnim bezpośrednim spotkaniu tych drużyn łochowianie wygrali na wyjeździe 4-1.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Kujawianka Izbica Kujawska

---

Data meczu: 27.08.2021 (piątek)

Godzina meczu: 17:30

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 4. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski w Łochowie (ul. Dębowa 17D)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 17°C, deszcz

Długość wyjazdu przeciwnika: 120 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Kujawianka Izbica Kujawska

Rok założenia: 1949

Barwy: czerwono-zielone

Stadion: Miejsko-Gminny Stadion w Izbicy Kujawskiej (ul. Sportowa 1a)

Sytuacja w tabeli: 6. miejsce (5 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

07.08.2021 IV Liga 2021/22, 1. kolejka: Kujawianka Izbica Kujawska 5-1 BKS Bydgoszcz

14.08.2021 IV Liga 2021/22, 2. kolejka: Start Eco-Pol Pruszcz 1-1 Kujawianka Izbica Kujawska

21.08.2021 IV Liga 2021/22, 3. kolejka: Kujawianka Izbica Kujawska 0-0 Lider Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): P-W-W-R-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska są jednym z sześciu zespołów, które nie przegrały jeszcze meczu w tym sezonie IV Ligi

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

29.05.2021 IV Liga 2020/21, 29. kolejka: Kujawianka Izbica Kujawska 1-4 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 4

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 12-6 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9.
05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo pokonali przed własną publicznością 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Aż cztery bramki dla