SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

W ten weekend na regionalnych boiskach rozegrane zostaną spotkania 19. serii gier kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Tym razem na lokalnych stadionach zabraknie hitowych szlagierów, ale to nie oznacza, że najbliższa kolejka nie będzie obfitowała w solidną dawkę piłkarskich emocji. Będący w małym kryzysie lider rozgrywek – Unia Solec Kujawski zmierzy się na wyjeździe z walczącą o utrzymanie Chełminianką Chełmno. Mający apetyt na awans do III Ligi piłkarze Pogoni Mogilno podejmą na własnym boisku 10. w tabeli Noteciankę Pakość. Ważne pojedynki w kontekście układu tabeli czekają również na 3. w zestawieniu Włocłavię Włocławek i znajdującą się o jedną pozycję niżej Wdę Świecie. Włocławianie zagrają przed własną publicznością z Orlętami Aleksandrów Kujawski, z kolei zespół z Kociewia zmierzy się także na własnym stadionie z Pomorzaninem Toruń. Ponadto kibice w regionie będą w ten weekend emocjonowali się dwoma pojedynkami derbowymi: Chemika Bydgoszcz z Budowlanym Klubem Sportowym oraz Lecha Rypin ze Spartą Brodnica.

 

Zakończona w listopadzie runda jesienna była dla piłkarzy Lidera Włocławek znacznie bardziej udana niż druga połowa poprzedniego sezonu. Lider nie miał już tak znaczących problemów z wywalczaniem punktów, dzięki czemu ekipa z Włocławka zakończyła rok 2021 na miejscu w środku ligowego zestawienia. Ambicje najbliższego przeciwnika Sportis sięgają z pewnością zdecydowanie wyżej, a piłkarze z Włocławka pamiętają bardzo dobrze sezon 2019/20, kiedy to w momencie przerwania rozgrywek przez pandemię koronawirusa ich drużyna zajmowała 2. miejsce w ligowej tabeli i liczyła się w walce o awans do III Ligi. Wracając jednak do obecnego sezonu, to w inaugurującym rundę wiosenną spotkaniu z ubiegłej soboty, ekipa prowadzona przez Tomasza Szablewskiego zremisowała na wyjeździe z Orlętami Aleksandrów Kujawski 2-2. W ten weekend włocławianie z pewnością spróbują jednak sięgnąć po komplet punktów, dlatego też piłkarze Sportis powinni zachować czujność. Warto również dodać, że w siedmiu z ośmiu ostatnich pojedynków ligowych Lider zawsze zdobywał co najmniej jedną bramkę.

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo z pewnością nie tak wyobrażali sobie początek rundy wiosennej. Dwa tygodnie temu, w pierwszym meczu o stawkę w nowym roku, podopieczni trenera Roberta Wójcika pożegnali się z rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN, przegrywając 1-2 z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz. Jeszcze gorzej dla drużyny z Łochowa ułożył się, inauguracyjny drugą część sezonu IV Ligi pojedynek ze Startem Eco-Pol-em Pruszcz. Łochowianie zaprezentowali się z bardzo słabej strony i ostatecznie ulegli zespołowi z Pruszcza 0-4. Wspomniane mecze to już jednak historia, a zespół z Łochowa przyzwyczaił już swoich kibiców do tego, że jest w stanie z tygodnia na tydzień poprawić swoją dyspozycję do tego stopnia, że w kolejnym meczu nie ma problemów z dominacją nad rywalem i zdobyciem kompletu punktów. Wszyscy w klubie mają nadzieję, że w pojedynku z Liderem Włocławek ta niepisana zasada również się sprawdzi.

 

Jak do tej pory obie ekipy zmierzyły się ze sobą pięciokrotnie w meczu o stawkę. Pierwszy bezpośredni pojedynek pomiędzy tymi zespołami miał miejsce w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej IV Ligi sezonu 2019/20. Piłkarze Sportis przegrali wówczas na własnym boisku 1-2. Kolejne trzy spotkania odbyły się w ubiegłej kampanii. W rundzie zasadniczej sezonu 2020/21 w Łochowie padł remis 1-1, z kolei w rundzie finałowej Sportis dwukrotnie wygrywał – 2-1 u siebie i 4-2 na wyjeździe. Ostatnie bezpośrednie starcie pomiędzy Sportis a Liderem to oczywiście 2. kolejka obecnego sezonu. W pojedynku rozegranym na Stadionie OSiR-u we Włocławku kibice nie doczekali się bramek.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo Lider Włocławek

---

Data meczu: 19.03.2022 (sobota)

Godzina meczu: 19:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 19. kolejka

Stadion: Boisko BKS Chemik w Bydgoszczy (ul. Glinki 79)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 4°C, bezchmurnie

Długość wyjazdu drużyny przeciwnika: 106 km

Transmisja / Relacja: Transmisja na Sportis TV lub relacja tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Lider Włocławek

Rok założenia: 2002

Barwy: czerwono-biało-niebieskie

Stadion: Stadion OSIR-u we Włocławku (ul. Leśna 53A)

Sytuacja w tabeli: 11. miejsce (21 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

20.11.2021 IV Liga 2021/22, 17. kolejka: Lider Włocławek 2-2 Start Eco-Pol Pruszcz

27.11.2021 IV Liga 2021/22, 13. kolejka: Cuiavia Inowrocław 2-1 Lider Włocławek

12.03.2022 IV Liga 2021/22, 18. kolejka: Orlęta Aleksandrów Kujawski 2-2 Lider Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-R-P-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Lidera Włocławek zdobywali co najmniej jedną bramkę w siedmiu z ośmiu ostatnich meczów ligowych

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

14.08.2021 IV Liga 2021/22, 2. kolejka: Lider Włocławek 0-0 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 5

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 2

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 8-6 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

17 marca 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - LIDER WŁOCŁAWEK

Początek rundy wiosennej w wykonaniu piłkarzy Sportis SFC Łochowo jest jak do tej pory bardzo nieudany. Podopieczni trenera Roberta Wójcika przegrali pierwsze dwa spotkania o stawkę w nowym roku i z pewnością są głodni zwycięstw. Szansa na przełamanie już w najbliższą sobotę. O godzinie 19:00 łochowianie zmierzą się w meczu 19. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi z Liderem Włocławek.

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!