SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Czas na trzeci w tym sezonie weekend z rozgrywkami IV Ligi w naszym regionie. Już w piątkowe popołudnie w Gniewkowie miejscowa Unia podejmie wicelidera tabeli, a jednocześnie swoją imienniczkę z Solca Kujawskiego. Pozostałe pojedynki tej serii gier zaplanowano na sobotę. Ciekawie powinno być w Izbicy Kujawskiej, gdzie Kujawianka zmierzy się Liderem Włocławek. Interesująco zapowiada się również rywalizacja lidera tabeli Wdy Świecie z Cuiavią Inowrocław. Oba zespoły bardzo dobrze rozpoczęły rozgrywki i będą chciały potwierdzić swoją dyspozycję także w nadchodzącym meczu.

 

Orlęta Aleksandrów Kujawski to zespół, który już po raz ósmy z rzędu wystartował w rozgrywkach IV Ligi. Doświadczenie, znajomość poziomu rozgrywkowego i jego warunków, a także chęć uniknięcia błędów z poprzedniego sezonu, może motywować gości do bardzo dobrej postawy na boisku w Łochowie. W poprzednich rozgrywkach losy drużyny z Aleksandrowa Kujawskiego ważyły się do ostatnich chwil. Orlęta zajęły miejsce barażowe i zostały zmuszone do obrony ligowego bytu w spotkaniach barażowych z Łokietkiem Brześć Kujawski. Ostatecznie kwestia utrzymania rozstrzygnęła się dopiero w serii rzutów karnych. W nowy sezon piłkarze sobotniego rywala Sportis również nie weszli tak, jak tego oczekiwali. W pierwszej kolejce Orlęta musiały uznać wyższość Lidera Włocławek, przegrywając 1-3. Drugi mecz przyniósł remis z Włocłavią Włocławek i pierwszy punkt do ligowej tabeli. W nadchodzącej rywalizacji goście z pewnością będą próbowali odnieść pierwsze zwycięstwo, dlatego też Sportis musi podejść do tej rywalizacji w stu procentach skoncentrowany.

 

Za ekipą z Łochowa dwa pierwsze spotkania ligowe nowego sezonu. Mecz ze Startem Eco-Pol-em Pruszcz ułożył się tak, jak oczekiwali tego wszyscy sympatycy drużyny. Dobra, konsekwentna gra pozwoliła zdobyć dwie bramki, które przyniosły pierwsze trzy punkty do ligowej tabeli. Drugie spotkanie, czyli wyjazdowy pojedynek z Liderem Włocławek, okazał się znacznie trudniejszą przeprawą. Mimo licznych ataków łochowian, szczególnie w końcówce spotkania, bramkarzowi Lidera udało się zachować czyste konto i oba zespoły podzieliły się punktami. Piłkarze prowadzeni przez trenera Roberta Wójcika nie kryli po meczu rozczarowania i będą chcieli bardzo szybko odegrać się za remis we Włocławku. Pierwsza szansa na poprawę nastrojów to sobotni pojedynek z Orlętami. Stawką tego spotkania będą bardzo ważne trzy punkty i poprawa nastrojów przed kolejnymi bataliami.

 

Jak do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą dwukrotnie w meczu o stawkę i łochowianom nie udało się wygrać żadnego z tych spotkań. W sezonie 2019/20 Sportis zremisował u na wyjeździe z Orlętami 0-0, a w poprzedniej kampanii ekipa z Aleksandrowa Kujawskiego wygrała przed własnymi trybunami 1-0. Sobotni pojedynek będzie pierwszą konfrontacją pomiędzy tymi zespołami na stadionie w Łochowie.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Orlęta Aleksandrów Kujawski

---

Data meczu: 21.08.2021 (sobota)

Godzina meczu: 14:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 3. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski w Łochowie (ul. Dębowa 17D)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 22°C, słonecznie

Długość wyjazdu przeciwnika: 78 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Orlęta Aleksandrów Kujawski

Rok założenia: 1920

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion Miejski im. Zdzisława Kokowicza w Aleksandrowie Kujawskim (ul. Władysława Sikorskiego 8)

Sytuacja w tabeli: 13. miejsce (1 punkt)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

30.06.2021 Baraż o IV Ligę, rewanż: Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 pd. (k. 5-3) Łokietek Brześć Kujawski

07.08.2021 IV Liga 2021/22. 1. kolejka: Lider Włocławek 3-1 Orlęta Aleksandrów Kujawski

14.08.2021 IV Liga 2021/22, 2. kolejka: Orlęta Aleksandrów Kujawski 0-0 Włocłavia Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-P-W-P-R

Ciekawostka statystyczna: Sezon 2021/22 jest dla piłkarzy Orląt Aleksandrów Kujawski ósmym z rzędu, w którym występują Oni na poziomie IV Ligi

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

21.11.2020 IV Liga 2020/21, 17. kolejka: Orlęta Aleksandrów Kujawski 1-0 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 2

Zwycięstwa Sportis: 0

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 0-1 dla Orląt

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

19 sierpnia 2021

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - ORLĘTA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

Przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo spotkanie 3. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Już w sobotę o godzinie 14:00 podopieczni trenera Roberta Wójcika podejmą u siebie trzynasty zespół ligowej tabeli – Orlęta Aleksandrów Kujawski.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!