O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Przed tygodniem piłkarze Sportis SFC Łochowo pokazali piłkarski charakter i po bramce w samej końcówce meczu pokonali na wyjeździe silnego Chemika Moderatora Bydgoszcz. W ten weekend poprzeczka zawieszona zostanie tak samo wysoko, a może nawet wyżej. W sobotę o godzinie 12:00 łochowianie podejmą przed własną publicznością, będącą w znakomitej dyspozycji Pogoń Mogilno.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - POGOŃ MOGILNO

09 września 2021

Na najbliższy weekend zaplanowane zostały spotkania 6. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalizacja Sportis z Pogonią Mogilno to jedna z najciekawszych propozycji na nadchodzącą serię gier. Interesująco powinno być także na innych stadionach. Hitowo zapowiada się pojedynek lidera Unii Solec Kujawski z „rozkręcającą” się z każdym tygodniem Włocłavią Włocławek. Nie mniej emocji czeka na kibiców w Izbicy Kujawskiej, gdzie na mecz z Kujawianką wybiera się głodny zwycięstw Chemik Moderator Bydgoszcz. Z kolei wicelider rozgrywek – Wda Świecie zmierzy się w sobotę na wyjeździe z BKS-em Bydgoszcz.

 

Pogoń Mogilno to zespół, na który należy uważać, bez różnicy czy jest On w lepszej, czy w gorszej formie. Aktualnie sobotni przeciwnicy Sportis miewają bardzo dobry okres, a potwierdzeniem tej znakomitej dyspozycji jest seria zwycięstw Pogoni, która trwa już od kilku tygodni. Ekipa z południa województwa zajmuje wysokie 4. miejsce w ligowej tabeli z takim samym dorobkiem punktowym jak Sportis, a więc 10 oczkami na koncie. Ostatnie wyniki przeciwników jasno wskazują na to, że w zespole z Mogilna tkwi ogromny potencjał. Goście zdobywają bardzo dużo bramek praktycznie w każdym meczu i co najważniejsze regularnie wygrywają. Tydzień temu o sile tego przeciwnika w bolesny sposób przekonał się Lider Włocławek, który uległ na wyjeździe Pogoni aż 0-5.

 

Sportis nadal jest w dobrej dyspozycji, która pozwala realnie myśleć o kolejnych zwycięstwach. Mecz z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz przyniósł ze sobą nie tylko wygraną i cenne trzy punkty, ale także dobry poziom piłkarski, na który wpływ miała efektywna gra i zaangażowanie każdego zawodnika, który pojawił się w sobotę na płycie stadionu przy ulicy Glinki. Teraz nie wolno spocząć na laurach i należy pójść za ciosem. Sobotni pojedynek może okazać się najtrudniejszym zadaniem, przed którym ekipa prowadzona przez trenera Roberta Wójcika stanęła w tym sezonie. Z drugiej strony jest to bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o czołową pozycję w tabeli. Zwycięstwo, przy korzystnych wynikach innych meczów, może dać 2. miejsce w tabeli. Remis lub porażka może skończyć się poważnym zjazdem w ligowym zestawieniu. Summa summarum łochowianie muszą zachować pełną koncentrację już od pierwszego gwizdka sędziego.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą pięciokrotnie w meczu o stawkę i łączny bilans tych spotkań jest korzystny dla Sportis. W sezonie 2018/19 ekipa z Łochowa przegrała z Pogonią walkowerem pojedynek Okręgowego Pucharu Polski (na boisku 5-1 dla Sportis) i była to jedyna porażka łochowian w historii bezpośrednich spotkań z tym rywalem. Rok później, w spotkaniu IV Ligi w sezonie 2019/20, Sportis wygrał w Mogilnie 3-1. W ubiegłej kampanii oba zespoły mierzyły się ze sobą aż trzykrotnie. Drużyna prowadzona w tamtym sezonie już przez trenera Roberta Wójcika odpowiednio zwyciężyła u siebie 3-0, zremisowała na wyjeździe 1-1 oraz wygrała u siebie 2-0.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Pogoń Mogilno

---

Data meczu: 11.09.2021 (sobota)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 6. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski w Łochowie (ul. Dębowa 17D)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 24°C, słonecznie

Długość wyjazdu przeciwnika: 60 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Pogoń Mogilno

Rok założenia: 1923

Barwy: biało-niebieskie

Stadion: Stadion Olimpijski im. Michała Olszewskiego w Mogilnie (ul. Adama Mickiewicza 42)

Sytuacja w tabeli: 4. miejsce (10 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

25.08.2021 OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2021/22, 2. runda: Kujawianka Strzelno 0-2 Pogoń Mogilno

28.08.2021 IV Liga 2021/22, 4. kolejka: Start Eco-Pol Pruszcz 4-5 Pogoń Mogilno

05.09.2021 IV Liga 2021/22, 5. kolejka: Pogoń Mogilno 5-0 Lider Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): R-W-W-W-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Pogoni Mogilno zdobyli w tym sezonie w meczach wyjazdowych 5 bramek, co jest drugim najlepszym wynikiem w lidze

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

02.06.2021 IV Liga 2020/21, 30. kolejka: Sportis SFC Łochowo 2-0 Pogoń Mogilno

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 5

Zwycięstwa Sportis: 3

Remisy: 1

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 9-5 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9.
05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo pokonali przed własną publicznością 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Aż cztery bramki dla