SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Przed kibicami w regionie zaplanowana na pierwszy weekend października 9. kolejka kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Hitem tej serii gier będzie pojedynek 3. w tabeli Sparty Brodnica z wiceliderem rozgrywek – Cuiavią Inowrocław. Lider tabeli Tłuchowia Tłuchowo podejmie z kolei przed własną publicznością notowaną na 11. miejscu w zestawieniu Kujawiankę Izbica Kujawska. Na poprawę nastrojów po porażce ze Sportis w poprzedniej kolejce liczyć będą kibice we Włocławku. Znajdująca się tuż za ligowym podium miejscowa Włocłavia uda się bowiem do Łabiszyna na mecz z 16. w tabeli Notecią. W tej serii gier interesująco zapowiada się również pojedynek 5. w tabeli Fundacji Akademia Futbolu Elana Toruń ze znajdującą się o cztery lokaty niżej od torunian Wdą Świecie.

 

Ekipa Pol-Osteg Pomorzanina Serock to w tym sezonie beniaminek kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Ekipa z Serocka przez wiele lat marzyła o grze na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce, ale na dłuższy czas utknęła w rozgrywkach kujawsko-pomorskiej Klasy Okręgowej i dopiero w poprzedniej kampanii gościom udało się wywalczyć upragniony awans do IV Ligi. Początek nowego sezonu nie jest jednak dla beniaminka zbyt łaskawy. W obecnej kampanii najbliżsi rywale Sportis wygrali jak do tej pory tylko jedno spotkanie i notowani są aktualnie na 15. pozycji w tabeli. W ostatnich tygodniach Pol-Osteg Pomorzanin Serock prezentował dość nierówną dyspozycję. Ekipa z Serocka pokonała kilka tygodni temu 1-0 Lidera Włocławek, ale później tylko zremisowała 2-2 z Pogonią Mogilno, następnie przegrała 0-1 z Chełminianką Chełmno, a ostatnio w takim samym stosunku bramkowym uległa przed własną publicznością Chemikowi Moderatorowi Bydgoszcz. Na plus dla zespołu z powiatu świeckiego możemy zapisać środowe spotkanie 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w podokręgu bydgoskim, w którym Pol-Osteg Pomorzanin pokonał na wyjeździe po dogrywce 1-0 A-Klasową Wisłę Gruczno i awansował do dalszej fazy rozgrywek o regionalny Puchar Polski.

 

Forma zespołu Sportis SFC Łochowo w sezonie 2022/23 to wielka niewiadoma. Ekipa prowadzona przez trenera Remigiusza Kusia potrafi w wielkim stylu odprawiać z kwitkiem uznane marki kujawsko-pomorskiej IV Ligi, czego dowodem było zwycięstwo odniesione w poprzednim meczu ligowym z Włocłavią Włocławek, aby za kilka dni zaprezentować się z bardzo słabej strony i odpaść w meczu pucharowym z zespołem występującym na co dzień o dwie klasy rozgrywkowe niżej. Brak stabilizacji powoduje, że na tym etapie rundy jesiennej trudno przewidywać, w którą stronę będzie zmierzał łochowski zespół w dalszej części sezonu. Sytuacja w tabeli jest nadal otwarta. Seria zwycięstw Sportis może wyprowadzić zespół na szczyt ligowego zestawienia. Z kolei nierówna forma i brak punktów w nadchodzących kolejkach spowoduje, że łochowianie staną się jednym z głównych kandydatów do spadku do Klasy Okręgowej. Spotkanie ze znajdującym się w dolnej części tabeli Pol-Osteg Pomorzaninem Serock jest więc jednym z kluczowych pojedynków, dzięki któremu będziemy mogli w lepszy sposób poznać możliwości łochowskiego zespołu. Piłkarze Sportis z pewnością będą chcieli także zrehabilitować się kibicom z Łochowa za wtorkową porażkę z Tarpanem Mrocza w meczu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim. Warto dodać, że sobotni mecz będzie wyjątkowym spotkaniem dla aktualnego trenera łochowian Remigiusza Kusia, który w latach 2019-2022 prowadził ekipę z Serocka i wywalczył z nią w poprzednim sezonie awans do IV Ligi.

 

Jak do tej pory obie ekipy mierzyły się ze sobą czterokrotnie, licząc spotkania o stawkę. Pierwsze dwa bezpośrednie spotkania pomiędzy tymi zespołami miały miejsce już kilka lat temu. W sezonie 2018/19 Sportis SFC Łochowo rywalizował z Pol-Osteg Pomorzaninem w dwóch pojedynkach rozegranych w ramach I grupy kujawsko-pomorskiej Klasy Okręgowej. W rundzie jesiennej łochowianie najpierw przegrali u siebie z Pol-Osteg Pomorzaninem Serock 0-1, ale wiosną górą była już ekipa Sportis, która wygrała u siebie z tym rywalem 2-1. Kolejne dwa pojedynki między tymi zespołami odbyły się w ramach Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim. W sezonie 2020/21 w meczu 4. rundy tych rozgrywek Sportis wygrał w Serocku 1-0. Z kolei w poprzednim sezonie w meczu 3. rundy regionalnego „Pucharu Tysiąca Drużyn” łochowianie pokonali na wyjeździe Pol-Osteg Pomorzanina 3-0.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Pol-Osteg Pomorzanin Serock

---

Data meczu: 01.10.2022 (sobota)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 9. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski im. Aleksandra Nowaka w Łochowie (ul. Dębowa 17d)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 14°C, przewaga chmur

Długość wyjazdu drużyny przeciwnika: 40 km

Transmisja: Sportis TV w serwisie Youtube

---

Przeciwnik: Pol-Osteg Pomorzanin Serock

Rok założenia: 1968

Barwy: czerwono-żółto-niebieskie

Stadion: Boisko Piłkarskie LKS Pomorzanin w Serocku (ul. Wyzwolenia 39A)

Sytuacja w tabeli: 15. miejsce (6 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

17.09.2022, IV Liga 2022/23, 7. kolejka: Chełminianka Chełmno 1-0 Pol-Osteg Pomorzanin Serock

24.09.2022, IV Liga 2022/23, 8. kolejka: Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0-1 Chemik Moderator Bydgoszcz

28.09.2022, OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2022/23, 3. runda: Wisła Gruczno 0-1 (pd.) Pol-Osteg Pomorzanin Serock

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-R-P-P-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Pol-Osteg Pomorzanina Serock zdobyli jak do tej pory w tym sezonie w meczach wyjazdowych 1 bramkę, co jest najgorszym wynikiem w lidze. Jednocześnie ekipa z Serocka straciła jak do tej pory w meczach wyjazdowych w tym sezonie 1 bramkę, co jest najlepszym wynikiem w lidze (ex aequo z FAF Elaną Toruń)

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

22.09.2021, OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2021/22, 3. runda: Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0-3 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 4

Zwycięstwa Sportis: 3

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 6-2 dla Sportis

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

29 września 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - POL-OSTEG POMORZANIN SEROCK

Po nieudanym wyjeździe do Mroczy zakończonym porażką 1-2 z miejscowym Tarpanem w meczu Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim piłkarze Sportis SFC Łochowo wracają do rywalizacji ligowej. W sobotę o godzinie 12:00 podopieczni trenera Remigiusza Kusia podejmą przed własną publicznością Pol-Osteg Pomorzanina Serock.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!