SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Przed kibicami regionalnej piłki 8. kolejka zmagań w kujawsko-pomorskiej IV Lidze. Tym razem komplet spotkań tej serii gier odbędzie się w sobotę. Ciekawie zapowiada się pojedynek Chemika Moderatora Bydgoszcz z Pogonią Mogilno, biorąc pod uwagę duże ambicje obu zespołów i chęć ataku na czołowe miejsca ligowej tabeli przez te ekipy. Oprócz wspomnianego pojedynku, piłkarze lidera rozgrywek Wdy Świecie zmierzą się na wyjeździe z Liderem Włocławek, druga w tabeli Unia Solec Kujawski będzie starała potwierdzić swoją wyższość nad przedostatnim w zestawieniu Pomorzaninem Toruń, a będąca w dobrej dyspozycji i zajmująca jednocześnie trzecią lokatę w tabeli Sparta Brodnica uda się do Pakości na pojedynek z miejscową Notecianką.

 

Unia Gniewkowo to zespół, który aktualnie znajduje się w środku tabeli kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Drużyna gości stara się regularnie punktować, ale nie wszystkie spotkania kończą się tak, jak piłkarze z Gniewkowa by tego oczekiwali. W ostatniej kolejce Unici strzelili w meczu z Liderem Włocławek cztery bramki, a i tak zeszli z murawy bez punktów, co nieczęsto zdarza się w dzisiejszym futbolu. Dwie kolejki temu sobotni rywale Sportis również wrócili na tarczy z wyjazdowego spotkania ze Startem Eco-Pol Pruszcz, przegrywając 4-1. Wcześniej Unia zdobyła jednak 9 punktów, dzięki czemu sytuację tego zespołu nie należy zaliczać jeszcze do ekstremalnie trudnej. Warto także dodać, że w tym sezonie spotkania drużyny z Gniewkowa obfitują w bramki. Łącznie w pojedynkach z udziałem tego zespołu w tym sezonie IV Ligi padły już 34 trafienia, co jest najwyższym wynikiem w całych rozgrywkach.

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo awansowali w środę do 4. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim. Łochowianie zagrali dobre zawody, pokazując wyższość nad zespołem, grającym o jedną klasę rozgrywkową niżej, a na murawie zaprezentowali zaangażowanie i walkę o każdy centymetr boiska. Teraz przed ekipą prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika bardzo ważne tygodnie, od których zależeć będzie, czy zespół powalczy wiosną o awans do III Ligi. Ewentualne porażki mogą oznaczać, że Sportis zmuszony zostanie do obrony miejsca na obecnym poziomie rozgrywkowym, a taka sytuacja nie byłaby komfortowa dla nikogo, komu na sercu leży dobro łochowskiego zespołu. Mecz z Unią jest więc znakomitą szansą na przełamanie, ponieważ rywal znajduje się na podobnej lokacie w ligowym zestawieniu, a ekipa z Łochowa jak do tej pory zawsze pewnie pokonywała tego przeciwnika.

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą dwukrotnie w meczu o stawkę. Zarówno w sezonie 2019/20, jak i w rozgrywkach 2020/21 kujawsko-pomorskiej IV Ligi, Sportis wygrywał u siebie z Unią 3-1.

 

Sobota Handlowa ze #SPORTisSHOP!

 

Podczas spotkania Sportis SFC Łochowo – Unia Gniewkowo na stadionie przy ulicy Dębowej prowadzona będzie sprzedaż stacjonarna gadżetów i odzieży klubowej.

 

Serdecznie zapraszamy na stoisko, a także do naszego sklepu internetowego #SPORTisSHOP

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo – Unia Gniewkowo

---

Data meczu: 25.09.2021 (sobota)

Godzina meczu: 16:00

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 8. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski w Łochowie (ul. Dębowa 17D)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 24°C, słonecznie

Długość wyjazdu przeciwnika: 53 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Unia Gniewkowo

Rok założenia: 1933

Barwy: czerwono-zielono-czarne

Stadion: Stadion Miejski im. Mariana Teppera w Gniewkowie (ul. Parkowa 2B)

Sytuacja w tabeli: 11. miejsce (9 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

04.09.2021 IV Liga 2021/22, 5. kolejka: Unia Gniewkowo 3-2 Sportis SFC Łochowo

11.09.2021 IV Liga 2021/22, 6. kolejka: Start Eco-Pol Pruszcz 4-1 Unia Gniewkowo

19.09.2021 IV Liga 2021/22, 7. kolejka: Unia Gniewkowo 4-5 Lider Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-P-P

Ciekawostka statystyczna: W meczach Unii Gniewkowo pada jak do tej najwięcej goli w lidze w tym sezonie – jak dotąd 34 bramki

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

10.10.2020 IV Liga 2020/21, 11. kolejka: Sportis SFC Łochowo 3-1 Unia Gniewkowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 2

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 6-2 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

23 września 2021

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - UNIA GNIEWKOWO

Cel postawiony przed drużyną prowadzoną przez trenera Roberta Wójcika na środek tygodnia został zrealizowany i Sportis zameldował się w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Przed piłkarzami z Łochowa jednak kolejne misje, a najbliższa z nich to mecz 8. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Już w sobotę o godzinie 16:00 łochowianie podejmą przed własną publicznością Unię Gniewkowo.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!