SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Z uwagi na święto Bożego Ciało i długi weekend w tym tygodniu większość zespołów rywalizujących w kujawsko-pomorskiej IV Lidze rozegra aż dwa pojedynki ligowe. Na środę oraz czwartek zaplanowano osiem z dziewięciu spotkań 32. kolejki najważniejszych rozgrywek męskich w regionie. Oprócz pojedynku Sportis z Unią, kibice w regionie będą przyglądać się poczynaniom, zachowującego nadal szansę na awans do III Ligi wicelidera rozgrywek, a więc Włocłavii Włocławek. Piłkarze z Kujaw udadzą się tym razem do Chełmna na pojedynek z walczącą o utrzymanie Chełminianką. Zamykający ligowe zestawienie Chemik Moderator Bydgoszcz w najbliższej zmierzy się z innym zespołem zagrożonym degradacją, a więc Pomorzaninem Toruń. Czwarta w tabeli Wda Świecie rozegra z kolei wyjazdowy pojedynek z ostatnimi Orlętami Aleksandrów Kujawski. W tej serii gier kibice powinni również bacznie śledzić rywalizacje z udziałem pozostałych zespołów bezpośrednio zaangażowanych w walkę o ligowy byt, a więc mecze, podczas których na boisku pojawią się piłkarze Lidera Włocławek, Budowlanych KS Bydgoszcz, Cuiavii Inowrocław, czy Unii Gniewkowo. Ten ostatni zespół swój mecz 32. kolejki rozegra dopiero w przyszłym tygodniu, ponieważ na 22 czerwca zaplanowano domowe spotkanie drużyny z Gniewkowa z Lechem Rypin.

 

Unia Solec Kujawski jest w tym sezonie beniaminkiem rozgrywek IV Ligi. Już od samego początku sezonu solczanie imponują swoją dyspozycją i po 32. kolejkach zajmują pierwsze miejsce w tabeli, będąc o krok od awansu do III Ligi. Ekipa z Solca Kujawskiego czuję jednak cały czas na plecach oddech Włocłavii Włocławek, która ma jeszcze w końcówce rundy wiosennej apetyt na wyprzedzenie niebiesko-biało-czerwonych i wywalczenie awansu. Taka sytuacja w tabeli wymusza na gościach walkę w Łochowie o komplet punktów. Wyniki najbliższych rywali Sportis w ostatnich tygodniach robią ogromne wrażenie. Od przegranego spotkania 25. kolejki z Pomorzaninem Toruń solczanie wygrywają każdy pojedynek, a łącznie w aktualnych rozgrywkach IV Ligi zdobyli już 119 bramek, co pokazuje rewelacyjne przygotowanie Unii do tego sezonu. Piłkarze z Solca Kujawskiego z pewnością znakomicie pamiętają także mecz ze Sportis, który odbył się w rundzie jesiennej, kiedy to Unici do końca spotkania musieli walczyć o zdobycie drugiej bramki, która definitywnie rozstrzygnęła losy pojedynku.

 

Przed piłkarzami z Łochowa ostatnie trzy mecze sezonu 2021/22. Wyniki podopiecznych trenera Roberta Wójcika w poprzednich tygodniach były całkiem dobre, a to oznacza, że łochowianie z pozytywnym nastawieniem podejdą do finałowych pojedynków rundy wiosennej. Po okazałym zwycięstwie odniesionym w sobotę w Inowrocławiu czas na rywalizację z gatunku wagi ciężkiej. W czwartek na Gminny Stadion Piłkarski im. Aleksandra Nowaka przyjeżdża rewelacja tego sezonu, lider rozgrywek i zarazem główny kandydat do awansu do III Ligi, czyli Unia Solec Kujawski. Wszyscy w łochowskim klubie mają nadzieję, że piłkarze Sportis zmotywują się na to spotkanie potrójnie i pokuszą się o niespodziankę, jaką byłoby pokonanie rozpędzonego w tym sezonie przeciwnika. Czwartkowe spotkanie zapowiada się wyjątkowo interesująco, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Sportis na stadion przy Dębowej!

 

Jak do tej pory obie drużyny mierzyły się ze sobą tylko raz, licząc spotkania o stawkę. W meczu rundy jesiennej obecnego sezonu Sportis przegrał na wyjeździe z Unią 0-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Sportis SFC Łochowo Unia Solec Kujawski

---

Data meczu: 16.06.2022 (czwartek)

Godzina meczu: 12:30

Rozgrywki: IV Liga 2021/22, 32. kolejka

Stadion: Gminny Stadion Piłkarski im. Aleksandra Nowaka w Łochowie (ul. Dębowa 17d)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 22°C, przewaga chmur

Długość wyjazdu drużyny przeciwnika: 34 km

Transmisja: Sportis TV na Youtube

---

Przeciwnik: Unia Solec Kujawski

Rok założenia: 1924

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion OSiRU w Solcu Kujawskim (ul. Bojowników o Wolność i Demokrację 3)

Sytuacja w tabeli: 1. miejsce (75 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

28.05.2022 IV Liga 2021/22, 29. kolejka: Budowlany KS Bydgoszcz 5-0 Budowlany KS Bydgoszcz

04.06.2022 IV Liga 2021/22, 30. kolejka: Start Eco-Pol Pruszcz 0-2 Unia Solec Kujawski

11.06.2022 IV Liga 2021/22, 31. kolejka: Unia Solec Kujawski 10-2 Lider Włocławek

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-W-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Unii Solec Kujawski wygrali sześć ostatnich meczów ligowych z rzędu

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

11.11.2021 IV Liga 2021/22, 15. kolejka: Unia Solec Kujawski 2-0 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 1

Zwycięstwa Sportis: 0

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 2-0 dla Unii

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

15 czerwca 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU SPORTIS SFC ŁOCHOWO - UNIA SOLEC KUJAWSKI

Przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo jedno z najciekawszych spotkań w sezonie 2021/22. Już w czwartek o godzinie 12:30 podopieczni trenera Roberta Wójcika w meczu 32. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi podejmą przed własną publicznością lidera rozgrywek i zarazem głównego kandydata do awansu do III Ligi, a więc Unię Solec Kujawski.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!