SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

Na wtorek oraz środę zaplanowano większość spotkań 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim. Warto dodać, że jedno spotkanie rozegrano już w poprzednim tygodniu. Ekipa występującego na co dzień w Klasie Okręgowej Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz pokonała 2-0 reprezentacje sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej Bydgoszcz. Najciekawszymi spotkaniami pucharowymi w tym tygodniu będą bezapelacyjnie pojedynki z udziałem drużyn z III i IV Ligi. Piłkarze trzecioligowej Unii Janikowo zagrają na wyjeździe z występującym w Klasie Okręgowej Piastem Kołodziejewo. Inny trzecioligowiec, a więc Unia Drobex Solec Kujawski uda się do Żnina na mecz z miejscową A-klasową Pałuczanką. Interesująco w tej rundzie zapowiada się także pojedynek derbowy Wdy Świecie ze Startem Eco-Pol Pruszcz. Z kolei wicelider kujawsko-pomorskiej IV Ligi – Cuiavia Inowrocław powalczy o awans do kolejnej rundy w Gniewkowie, krzyżując rękawice z miejscową Unią.

 

Tarpan Mrocza to beniaminek, a zarazem lider I grupy bydgoskiej Klasy A. Zespół gospodarzy to ekipa mająca znakomite możliwości finansowo-kadrowe. Celem klubu z Mroczy jest uzyskiwanie błyskawicznych awansów na coraz to wyższe szczeble rozgrywkowe i odnoszenie sukcesów na arenie lokalnej. Okręgowy Puchar Polski K-PZPN jest dla Tarpana doskonałą szansą na pokazanie się szerzej publiczności w regionie, a dla piłkarzy szansą na wypromowanie się na boiskach województwa kujawsko-pomorskiego. W rozgrywkach ligowych piłkarze Tarpana jeszcze nie przegrali w tym sezonie, a w ostatni weekend mroczanie odprawili z kwitkiem Victorię Koronowo, zwyciężając z tym rywalem aż 6-0. W 1. rundzie Okręgowego Pucharu Polski Tarpanowcy ograli na wyjeździe 6-2 B-klasowy Fuks Wielowicz, a w 2. rundzie nie musieli rozgrywać spotkania, ponieważ ich rywal – LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska zrezygnował z wyjazdu na mecz. Gracze z Mroczy mają również w pamięci udany poprzedni sezon w rozgrywkach pucharowych, kiedy dotarli do 1/8 finału Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN.

 

Ostatni weekend był dla piłkarzy Sportis SFC Łochowo niezwykle udany. Podopieczni trenera Remigiusza Kusia zagrali bardzo dobre spotkanie i sprawili małą niespodziankę, wygrywając na wyjeździe z jednym z zespołów, mających olbrzymią chęć włączenia się do walki o awans do III Ligi, czyli Włocłavią Włocławek. Dobre nastroje z soboty warto przełożyć na wtorkowe spotkanie pucharowe z Tarpanem Mrocza. Łochowianie dobrze zdają sobie sprawę, że zespół z Krajny, pomimo faktu, że jest drużyną grającą na poziomie Klasy A, potrafi grać w piłkę i wygrywać ważne spotkania. Do pojedynku w Mroczy należy podejść z chłodną głową i być skoncentrowanym od pierwszej do ostatniej minuty. Tylko zwycięzca wtorkowego meczu pozostanie w grze o Okręgowy Puchar Polski K-PZPN!

 

Jak do tej pory obie ekipy nie miały możliwości zmierzyć się ze sobą w meczu o stawkę, ale dość niedawno łochowianie rozegrali z Tarpanem mecz sparingowy. W przerwie letniej przed obecną rundą jesienną w Łochowie piłkarze z Mroczy pokonali Sportis 5-3.

 

#SPORTisMATCH

 

Tarpan Mrocza Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 27.09.2022 (wtorek)

Godzina meczu: 16:30

Rozgrywki: Okręgowy Puchar Polski K-PZPN (Bydgoszcz) 2022/23, 3. runda

Stadion: Stadion Miejski w Mroczy (ul. Sportowa 1)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 14°C, przelotne opady

Długość wyjazdu Sportis: 32 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Tarpan Mrocza

Rok założenia: 1947

Barwy: zielono-czerwone

Stadion: Stadion Miejski w Mroczy (ul. Sportowa 1)

Poziom Rozgrywkowy: Klasa A

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

10.09.2022, Klasa A 2022/23, 5. runda: Tarpan Mrocza 3-3 Zawisza II Bydgoszcz

17.09.2022, Klasa A 2022/23, 6. kolejka: Fala Świekatowo 0-2 Tarpan Mrocza

24.09.2022, Klasa A 2022/23, 7. kolejka: Tarpan Mrocza 6-0 Victoria Koronowo

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-R-W-W

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Tarpana Mrocza nie przegrali meczu domowego meczu o stawkę wygrali wszystkie mecze o stawkę od 9 kwietnia 2022 (seria 9 domowych meczów bez porażki z rzędu)

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

Pierwszy pojedynek Tarpan Mrocza – Sportis SFC Łochowo w historii

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

 

26 września 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU TARPAN MROCZA - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Po sukcesie odniesionym w sobotnim ligowym spotkaniu z Włocłavią Włocławek, piłkarze Sportis SFC Łochowo myślami są już na spotkaniu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski K-PZPN w podokręgu bydgoskim. We wtorek o godzinie 16:30 podopieczni trenera Remigiusza Kusia powalczą o awans do kolejnej fazy rozgrywek pucharowych podczas wyjazdowego spotkania z A-klasowym Tarpanem Mrocza.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-163 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   SŁOWIAŃSKA 7

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!