SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

W najbliższy weekend na boiskach w regionie rozegrane zostaną mecze 3. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Lider rozgrywek – zespół Sparty Brodnica uda się do Serocka na ciekawie zapowiadający się pojedynek z beniaminkiem, miejscowym Pol-Osteg Pomorzaninem. Drugi zespół w lidze, który wygrał oba pierwsze mecze w nowym sezonie, czyli Cuiavia Inowrocław, tym razem sprawdzi dyspozycję 10. w ligowej tabeli Pomorzanina Toruń. Z kolei zamykające w tej chwili ex-aequo podium zespoły Noteci Łabiszyn i FAF Elany Toruń zagrają odpowiednio ze Startem Eco-Pol Pruszcz oraz Notecianką Pakość.

 

Tłuchowia Tłuchowo to beniaminek rozgrywek kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Zespół najbliższego rywala Sportis jest jednak prawdziwym wzorem na to, jak ogromnym zaangażowaniem oraz ciężką pracą piłkarzy oraz pracowników można doprowadzić drużynę piłkarską na pozycję czołowego zespołu w regionie. Jeszcze kilka lat temu kibice w Tłuchowie nawet nie wyobrażali sobie, że za po kilku sezonach ich zespół będzie rywalizował jak równy z równym z najlepszymi ekipami w województwie. Rywale pokazują jednak już od dłuższego czasu ogromną wolę walki i w sezonie 2021/22 zespołowi Tłuchowii udało się wywalczyć awans do IV Ligi. Dla gospodarzy sobotniego meczu początek nowych rozgrywek również należy do bardzo udanych. Tłuchowia najpierw rozbiła przed własną publicznością Chełminiankę Chełmno aż 7-1, a w wyjazdowym meczu sprzed tygodnia stawiała opór Chemikowi Moderatorowi Bydgoszcz, ostatecznie przegrywając w tamtym pojedynku 2-3. W sobotę gospodarze z pewnością wyjdą na boisko w Sierpcu głodni zwycięstwa.

 

Początek nowego sezonu jest dla piłkarzy Sportis SFC Łochowo bardzo nieudany. O ile dość pechową wyjazdową porażkę na inauguracje sezonu z Akademią Piłkarską Elana Toruń można podopiecznym trenera Remigiusza Kusia wybaczyć, tak pojedynek z ubiegłej niedzieli zakończony wysoką przegraną ze Spartą Brodnica należy zaliczać do grona małej kompromitacji. Po pierwszej połowie spotkania z zespołem z Brodnicy nic nie zapowiadało aż tak wysokiej klęski zespołu z Łochowa. Piłkarze Sportis schodzili na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem i kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Dębowej w najczarniejszych snach nie wyobrażali sobie, że ekipa gości będzie w stanie w drugiej połowie zdobyć aż pięć bramek. Niestety rywale wyszli na drugą połowę pewni siebie i Sportis musiał pogodzić się z wysoką porażką. Szansą na przełamanie będzie sobotnie wyjazdowe spotkanie z beniaminkiem rozgrywek Tłuchowią Tłuchowo. Ekipa z powiatu lipnowskiego nie będzie jednak łatwym przeciwnikiem, bo to klub o ogromnych ambicjach. Najbliżsi przeciwnicy Sportis pokazali już w pierwszych dwóch kolejkach, że są klasową ekipą, jak na warunki tej ligi i z pewnością w sobotę zrobią wszystko, aby zainkasować komplet punktów. Dla Sportis mecz z Tłuchowią jest odpowiednim momentem, aby się obudzić i zacząć odrabiać straty do czołówki.

 

Jak do tej pory Sportis nie miał możliwości mierzenia się w oficjalnym meczu z drużyną Tłuchowii Tłuchowo.

 

Spotkanie rozegrane zostanie na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Świętokrzyskiej 26 w Sierpcu, gdzie gospodarze tymczasowo rozgrywają swoje mecze domowe.

 

#SPORTisMATCH

 

Tłuchowia Tłuchowo Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 20.08.2022 (sobota)

Godzina meczu: 17:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 3. kolejka

Stadion: Stadion MOSiR-u w Sierpcu (ul. Świętokrzyska 26)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 27°C, przelotne burze

Długość wyjazdu Sportis: 155 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Tłuchowia Tłuchowo

Rok założenia: 1991

Barwy: niebiesko-żółto-czerwone

Stadion: Stadion GZS Tłuchowia w Tłuchowie (ul. Sportowa 3)

Sytuacja w tabeli: 5. miejsce (3 punkty)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

19.06.2022, Klasa Okręgowa 2021/22, 30. kolejka: Sadownik Waganiec 1-7 Tłuchowia Tłuchowo

06.08.2022, IV Liga 2022/23, 1. kolejka: Tłuchowia Tłuchowo 7-1 Chełminianka Chełmno

13.08.2022, IV Liga 2022/23, 2. kolejka: Chemik Moderator Bydgoszcz 3-2 Tłuchowia Tłuchowo

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-R-W-W-P

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Tłuchowii Tłuchowo zdobyli w dwóch pierwszych meczach tego sezonu 9 bramek, co jest najlepszym wynikiem w lidze

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

Pierwszy pojedynek Tłuchowia Tłuchowo – Sportis SFC Łochowo w historii

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

 

19 sierpnia 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU TŁUCHOWIA TŁUCHOWO - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Po nieudanym początku nowego sezonu piłkarze Sportis SFC Łochowo w najbliższy weekend spróbują poszukać pierwszego ligowego zwycięstwa w wyjazdowym spotkaniu z beniaminkiem rozgrywek Tłuchowią Tłuchowo. Pojedynek 3. kolejki rozpocznie się w sobotę punktualnie o godzinie 17:00 na stadionie w Sierpcu.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:   +48 884 444 555

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!