O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Czas na dobre rozpocząć przygotowania do nowego sezonu kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Już w sobotę o godzinie 11:00 w pierwszym letnim meczu sparingowym Sportis SFC Łochowo zmierzy się na wyjeździe z Unią Janikowo.

ZAPOWIEDŹ MECZU UNIA JANIKOWO – SPORTIS SFC ŁOCHOWO

09 lipca 2021

Kilka dni temu piłkarze Sportis wznowili treningi, oficjalnie rozpoczynając szlifowanie formy przed trzecim z rzędu sezonem na poziomie IV Ligi. Aby za rok móc powiedzieć „do trzech razy sztuka”, a przynajmniej powalczyć o awans do III Ligi, od początku trzeba dawać z siebie wszystko i sprawdzać swoją dyspozycję w pojedynkach z wartościowymi rywalami. W pierwszym z czterech spotkań kontrolnych tego lata łochowianie zagrają w sobotę z 11. zespołem poprzedniego sezonu III Ligi – Unią Janikowo.

 

Ekipa gospodarzy walczyła w ubiegłej kampanii na czwartym poziomie rozgrywkowym w Polsce, a więc o szczebel wyżej niż drużyna prowadzona przez trenera Roberta Wójcika. „Sodowcom” nie udało się zakwalifikować po rundzie zasadniczej do czołowej ósemki i zmuszeni zostali stoczyć walkę o ligowe utrzymanie. Cel „Unitów” został pomyślnie zrealizowany, ponieważ zakończyli Oni rozgrywki z kilkupunktową przewagą nad strefą spadkową i ostatecznie pozostali w III Lidze.

 

Nie ulega wątpliwości, że sobotnie starcie zapowiada się bardzo interesująco. Łochowianie przystępują do rywalizacji bez kilku podstawowych graczy z poprzedniego sezonu, którzy odeszli już z klubu, ale za to z nową energią i chęcią dobrego wejścia w okres letnich gier przygotowawczych. Gospodarze także mają w planie udane otwarcie okresu sparingowego, które da im podstawy do walki o jeszcze wyższą pozycję w nadchodzących rozgrywkach.

 

Jak do tej pory oba zespoły zmierzyły się ze sobą raz, licząc mecze o stawkę. Trzy lata temu w spotkaniu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim Sportis pokonał u siebie Unię  4-1. Z kolei zimą w meczu sparingowym rozegranym w Bydgoszczy zespół z Janikowa pokonał łochowian 3-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Unia Janikowo  – Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 10.07.2021

Godzina meczu: 11:00

Rozgrywki: Mecz sparingowy

Stadion: Stadion Miejski w Janikowie (ul. Główna 40)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 19°C, niewielki deszcz

Długość wyjazdu Sportis: 55 km

---

Przeciwnik: Unia Janikowo

Rok założenia: 1958

Barwy: biało-niebieskie

Stadion: Stadion Miejski w Janikowie (ul. Główna 40)

Poziom Rozgrywkowy: III Liga

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

03.10.2018 OPP K-PZPN (Bydgoszcz) 2018/19, 3. runda: Sportis SFC Łochowo 4-1 Unia Janikowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 1

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 0

Bramki: 4-1 dla Sportis

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.