O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Czas na spotkanie dwunastej kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Tym razem drużynę Sportis SFC czeka wyjazd na Kociewie. W sobotę o godzinie 14:00 łochowianie zagrają w Świeciu z miejscową Wdą. Liczymy na kolejny udany występ piłkarzy i zdobycie cennych trzech punktów.

ZAPOWIEDŹ MECZU WDA ŚWIECIE – SPORTIS SFC

16 października 2020

W ubiegłą sobotę zawodnicy Roberta Wójcika wygrali na stadionie przy ulicy Dębowej 3-1 z Unią Gniewkowo. Mimo, że spotkanie rozpoczęło się od szybko straconej bramki, to Sportis niemal od razu się otrząsnął i w dalszej części meczu zadał trzy ciosy, które przyniosły ważne ligowe zwycięstwo. W ten weekend przeciwnikiem łochowian będzie Wda Świecie, czyli tegoroczny beniaminek IV Ligi.

 

W tabeli rozgrywek po jedenastu kolejkach nadal na prowadzeniu jest zespół Włocłavii Włocławek. Piłkarze ze stolicy Kujaw zgromadzili jak dotąd 25 punktów w 11 rozegranych meczach. Wiceliderem jest Lider Włocławek, a trzecie miejsce w tabeli zajmuje Zawisza Bydgoszcz. Obie drużyny mogą pochwalić się 23 ''oczkami'' na koncie. Sportis zajmuję czwarte miejsce w tabeli. 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka pozwoliły łochowianom zgromadzić podobnie jak Liderowi i Zawiszy 23 punkty. Najbliżsi przeciwnicy, drużyna Wdy Świecie zajmuje obecnie 10 pozycję w tabeli z 15 ligowymi punktami na koncie.

 

Wda Świecie to tegoroczny beniaminek rozgrywek, ale jednocześnie zespół, który przez wiele sezonów występował na jeszcze wyższym poziomie 3. Ligi i potrafił odnosić sukcesy w rozgrywkach Pucharu Polski. Gospodarze sobotniego pojedynku bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2020/2021. Do piątek kolejki ligowej Wda wygrała wszystkie cztery rozegrane spotkania, gromiąc m.in. 6-1 Lech Rypin oraz pewnie wygrywając w Brodnicy ze Spartą 3-1. Wrzesień i październik to jednak czas znacznie słabszej gry zespołu ze Świecia. W sześciu kolejkach Wda zdobyła zaledwie trzy punkty, co oznaczało zdecydowany "zjazd" w ligowym zestawieniu. Do tego najbliższy rywal Sportis jest już poza rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski po porażce 2-3 z 5-ligową Notecianką Pakość. Mimo słabszej dyspozycji w ostatnich tygodniach sztab szkoleniowy i zawodnicy łochowskiego klubu nie myślą o żadnym lekceważeniu przeciwnika. Wręcz odwrotnie, z szacunkiem do rywala i pełną koncentracją podchodzą do weekendowej potyczki. Z całą pewnością w sobotę czeka nas kolejne arcyciekawe ligowe spotkanie.

 

W zeszłym sezonie obie drużyny grały na dwóch różnych poziomach rozgrywkowych. Miały jednak okazję zmierzyć się ze soba w meczu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim. Sportis zwyciężył w Świeciu 2-0 po bramkach Jordana Mossa i Marcina Krzywickiego. Spotkanie zostało jednak później zweryfikowane jako walkower 3-0 dla drużyny gospodarz z powodu zbyt dużej ilości graczy spoza Unii Europejskiej w drużynie Sportis.

 

Sylwetka przeciwnika:

 

Wda Świecie

 

Rok założenia: 1957

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion miejski w Świeciu

 

Wyniki 3 ostatnich spotkań gospodarzy:

30.09. OPP(Bydgoszcz), 4R: 2-3 Notecianka Pakość (Wyjazd)

03.10. IV liga, 10. kolejka: 1-4 Unia Gniewkowo (Wyjazd)

10.10 IV liga, 11. kolejka: 1-6 Włocłavia Włocławek (Dom)

 

W sobotę trzymajmy kciuki za naszych zawodników. Bez waszego wsparcia nie uda się spełnić naszych wspólnych marzeń.

 

Tylko będąc razem, tworzymy prawdziwą SPORTisFAMILY.

18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni
18 stycznia 2022
Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych
11 stycznia 2022
Damian Pawelski nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 22-letni bramkarz przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz.
31 grudnia 2021
Maciej Słupecki nie jest już piłkarzem Sportis SFC Łochowo. 23-letni pomocnik przechodzi na zasadzie transferu definitywnego do Unii Solec Kujawski.

SPONSORZY KLUBU