O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Czas na spotkanie dwunastej kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Tym razem drużynę Sportis SFC czeka wyjazd na Kociewie. W sobotę o godzinie 14:00 łochowianie zagrają w Świeciu z miejscową Wdą. Liczymy na kolejny udany występ piłkarzy i zdobycie cennych trzech punktów.

ZAPOWIEDŹ MECZU WDA ŚWIECIE – SPORTIS SFC

16 października 2020

W ubiegłą sobotę zawodnicy Roberta Wójcika wygrali na stadionie przy ulicy Dębowej 3-1 z Unią Gniewkowo. Mimo, że spotkanie rozpoczęło się od szybko straconej bramki, to Sportis niemal od razu się otrząsnął i w dalszej części meczu zadał trzy ciosy, które przyniosły ważne ligowe zwycięstwo. W ten weekend przeciwnikiem łochowian będzie Wda Świecie, czyli tegoroczny beniaminek IV Ligi.

 

W tabeli rozgrywek po jedenastu kolejkach nadal na prowadzeniu jest zespół Włocłavii Włocławek. Piłkarze ze stolicy Kujaw zgromadzili jak dotąd 25 punktów w 11 rozegranych meczach. Wiceliderem jest Lider Włocławek, a trzecie miejsce w tabeli zajmuje Zawisza Bydgoszcz. Obie drużyny mogą pochwalić się 23 ''oczkami'' na koncie. Sportis zajmuję czwarte miejsce w tabeli. 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażka pozwoliły łochowianom zgromadzić podobnie jak Liderowi i Zawiszy 23 punkty. Najbliżsi przeciwnicy, drużyna Wdy Świecie zajmuje obecnie 10 pozycję w tabeli z 15 ligowymi punktami na koncie.

 

Wda Świecie to tegoroczny beniaminek rozgrywek, ale jednocześnie zespół, który przez wiele sezonów występował na jeszcze wyższym poziomie 3. Ligi i potrafił odnosić sukcesy w rozgrywkach Pucharu Polski. Gospodarze sobotniego pojedynku bardzo dobrze rozpoczęli sezon 2020/2021. Do piątek kolejki ligowej Wda wygrała wszystkie cztery rozegrane spotkania, gromiąc m.in. 6-1 Lech Rypin oraz pewnie wygrywając w Brodnicy ze Spartą 3-1. Wrzesień i październik to jednak czas znacznie słabszej gry zespołu ze Świecia. W sześciu kolejkach Wda zdobyła zaledwie trzy punkty, co oznaczało zdecydowany "zjazd" w ligowym zestawieniu. Do tego najbliższy rywal Sportis jest już poza rozgrywkami Okręgowego Pucharu Polski po porażce 2-3 z 5-ligową Notecianką Pakość. Mimo słabszej dyspozycji w ostatnich tygodniach sztab szkoleniowy i zawodnicy łochowskiego klubu nie myślą o żadnym lekceważeniu przeciwnika. Wręcz odwrotnie, z szacunkiem do rywala i pełną koncentracją podchodzą do weekendowej potyczki. Z całą pewnością w sobotę czeka nas kolejne arcyciekawe ligowe spotkanie.

 

W zeszłym sezonie obie drużyny grały na dwóch różnych poziomach rozgrywkowych. Miały jednak okazję zmierzyć się ze soba w meczu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim. Sportis zwyciężył w Świeciu 2-0 po bramkach Jordana Mossa i Marcina Krzywickiego. Spotkanie zostało jednak później zweryfikowane jako walkower 3-0 dla drużyny gospodarz z powodu zbyt dużej ilości graczy spoza Unii Europejskiej w drużynie Sportis.

 

Sylwetka przeciwnika:

 

Wda Świecie

 

Rok założenia: 1957

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion miejski w Świeciu

 

Wyniki 3 ostatnich spotkań gospodarzy:

30.09. OPP(Bydgoszcz), 4R: 2-3 Notecianka Pakość (Wyjazd)

03.10. IV liga, 10. kolejka: 1-4 Unia Gniewkowo (Wyjazd)

10.10 IV liga, 11. kolejka: 1-6 Włocłavia Włocławek (Dom)

 

W sobotę trzymajmy kciuki za naszych zawodników. Bez waszego wsparcia nie uda się spełnić naszych wspólnych marzeń.

 

Tylko będąc razem, tworzymy prawdziwą SPORTisFAMILY.

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.