O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.

TELEFON:   +48 52 506 56 90

EMAIL:      BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:     GRODZKA 19 (II PIĘTRO)

  85-109 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Przed piłkarzami Sportis SFC Łochowo drugi mecz sparingowy w ramach przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2021/22 kujawsko-pomorskiej IV Ligi. W sobotę o godzinie 11:00   łochowianie zagrają na wyjeździe z ligowym rywalem – Wdą Świecie.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU WDA ŚWIECIE – SPORTIS SFC ŁOCHOWO

15 lipca 2021

Po korzystnym remisie 1-1 w pojedynku z trzecioligową Unią Janikowo nadszedł czas na drugie spotkanie kontrolne przed rozpoczynającą się w sierpniu rundą jesienną nowych rozgrywek. Tym razem łochowianie udadzą się w podróż do Świecia, aby sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z miejscową Wdą.

 

Wda w ubiegłej kampanii występowała podobnie jak Sportis w rozgrywkach IV Ligi. Gospodarze sobotniego meczu nie znaleźli się jednak w czołowej siódemce zespołów, które trafiły do grupy mistrzowskiej i w finałowej części sezonu musieli skupić się na obronie miejsca na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce. Zespół z Kociewia nie miał problemów ze zdobywaniem punktów i ostatecznie zajął 2. miejsce w grupie z wyraźną przewagę nad strefą spadkową. Ekipa ze Świecia w tym sezonie z pewnością będzie próbowała poprawić ten wynik, ponieważ należy pamiętać, że tradycje piłkarskie w tym mieście są bardzo bogate, a miejscowy zespół potrafił już w przeszłości rozgrywać mecze z najlepszymi drużynami w kraju.

 

Dla Sportis sobotnia rywalizacja to przede wszystkim kolejna szansa na wdrożenie nowych rozwiązań taktycznych i sprawdzenie testowanych zawodników, których na boisku w sobotę nie powinno zabraknąć. Do startu ligi pozostaje coraz mniej czasu, a to oznacza, że każdy trening oraz mecz są dla sztabu szkoleniowego na wagę złota. Sparingi to odpowiedni moment na poprawę niektórych elementów gry i boiskowe zgranie.

 

Jak do tej pory oba zespoły zmierzyły się ze sobą dwukrotnie, licząc mecze o stawkę. Dwa lata temu w spotkaniu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim łochowianie przegrali z Wdą walkowerem 0-3 (na boisku 2-0 dla Sportis). Z kolei ubiegłej jesieni, w meczu rozegranym w ramach rozgrywek IV Ligi, zespół prowadzony przez trenera Roberta Wójcika wygrał w Świeciu 3-2.

 

#SPORTisMATCH

 

Wda Świecie  – Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 17.07.2021

Godzina meczu: 11:00

Rozgrywki: Mecz sparingowy

Stadion: Stadion Miejski w Świeciu (ul. Sienkiewicza 18)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 26°C, burze

Długość wyjazdu Sportis: 62 km

---

Przeciwnik: Wda Świecie

Rok założenia: 1957

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion Miejski w Świeciu (ul. Sienkiewicza 18)

Poziom Rozgrywkowy: IV Liga

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

17.10.2020 IV Liga 2020/21, 12. kolejka: Wda Świecie 2-3 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 2

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 1

Bramki: 5-3 dla Wdy

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w
13 sierpnia 2022
Tomasz Niemyt odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 22-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Zdroju Ciechocinek.
13 sierpnia 2022
Adam Wiśniewski odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 35-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Victorii Niemcz Osielsko.
13 sierpnia 2022
Maksymilian Czarra odchodzi ze Sportis SFC Łochowo. 17-letni pomocnik w przyszłym sezonie będzie bronił barw Startu Eco-Pol Pruszcz.