SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

W najbliższy weekend na regionalnych boiskach odbędzie się 16., przedostatnia już w rundzie jesiennej, kolejka kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Piłkarze lidera rozgrywek – Włocłavii Włocławek zmierzą się u siebie z Lechem Rypin. Druga w tabeli Fundacja Akademia Futbolu Elana Toruń nie zagra z kolei przed własną publicznością z Chełminianką Chełmno, ponieważ goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz i torunianom zostanie przyznany walkower. Zamykający ligowe podium Chemik Moderator Bydgoszcz tym razem sprawdzi na wyjeździe dyspozycję Noteci Łabiszyn, a ponadto w tej kolejce ciekawie zapowiada się również pojedynki Sparty Brodnica z Pogonią Mogilno oraz Cuiavii Inowrocław z Pol-Osteg Pomorzaninem Serock.

 

Wda Świecie to zespół, który w tym sezonie kujawsko-pomorskiej IV Ligi prezentuję dobrą i równą dyspozycję. Aktualnie zespół ze Świecia znajduje się na 5. miejscu w tabeli i co ciekawe piłkarze Wdy zgromadzili jak do tej pory tyle samo punktów co Sportis, czyli 28 oczek. Wda jest jednak zespołem, który znakomicie radzi sobie na własnym stadionie. W tym sezonie ligowym „niebiesko-biało-czerwoni” wygrali przed własną publicznością aż siedem meczów ligowych i tylko raz musieli uznać wyższość przeciwników, przegrywając 2-3 z Włocłavią Włocławek. Ostatnia dyspozycja gospodarzy jest znakomita, a potwierdzeniem tej bardzo dobrej formy, prezentowanej w ostatnich tygodniach, są wysokie zwycięstwa odniesione w pojedynkach z Liderem Włocławek, Pogonią Mogilno, czy derbowym spotkaniu z Chełminianką Chełmno. Nawet w słoiku miodu jest jednak zawsze łyżeczka dziegciu i tym przysłowiowym dziegciem w przypadku najbliższego rywala Sportis była z pewnością ubiegłoweekendowa porażka Wdy 2-3 w wyjazdowym pojedynku z Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz.

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo mieli dokładnie tydzień, aby przemyśleć błędy popełnione w przegranym w ubiegłą sobotę spotkaniu z Cuiavią Inowrocław i jak najlepiej przygotować się do wyjazdowego spotkania z Wdą Świecie. Mimo porażki poniesionej w ostatniej kolejce dyspozycja zespołu prowadzonego przez trenera Remigiusza Kusia jest bardzo dobra. Sportis wygrał przecież aż siedem kolejnych poprzednich spotkań ligowych i cały czas znajduję się w ścisłej czołówce kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Aby być w stanie zniwelować stratę do lidera, wynoszącą w tym momencie 4 punkty, Sportis musi konsekwentnie wygrywać. Jak wiemy do końca rundy jesiennej pozostały już tylko dwa spotkania, a to oznacza, że każde punkty są na wagę złota. Z pewnością na kibiców, którzy zgromadzą się w pierwszy dzień weekendu na stadionie w Świeciu, czeka fantastyczne widowisko, ponieważ bilans bezpośrednich spotkań pomiędzy obiema ekipami nie premiuje na starcie sobotniego meczu żadnej z drużyn. Warto również pamiętać, że meteorolodzy przewidują w godzinach rozegrania pojedynku dwustopniowy mróz.

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą czterokrotnie, licząc bezpośrednie mecze o stawkę. W sezonie 2019/20 w spotkaniu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim łochowianie przegrali z zespołem ze Świecia walkowerem 0-3 (na boisku 2-0 dla Sportis). W sezonie 2020/21 w meczu IV Ligi, ekipa z Łochowa wygrała na wyjeździe z Wdą 3-2. Z kolei w poprzednim sezonie łochowianie najpierw wygrali w Świeciu 3-0, a w drugim bezpośrednim pojedynku przegrali w Łochowie z tym rywalem 2-3.

 

#SPORTisMATCH

 

Wda Świecie Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 19.11.2022 (sobota)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 16. kolejka

Stadion: Stadion Miejski w Świeciu (ul. Sienkiewicza 18)

Przewidywane warunki atmosferyczne: -2°C, przewaga chmur

Długość wyjazdu Sportis: 60 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Wda Świecie

Rok założenia: 1957

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion Miejski w Świeciu (ul. Sienkiewicza 18)

Sytuacja w tabeli: 5. miejsce (28 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

30.10.2022, IV Liga 2022/23, 13. kolejka: Pogoń Mogilno 0-3 Wda Świecie

05.11.2022, IV Liga 2022/23, 14. kolejka: Wda Świecie 3-0 Chełminianka Chełmno

12.11.2022, IV Liga 2022/23, 15. kolejka: Chemik Moderator Bydgoszcz 3-2 Wda Świecie

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-W-P

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Wdy Świecie przegrali jak do tej pory w tym sezonie ligowym tylko jedno spotkanie ligowe rozgrywane przed własną publicznością

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

07.05.2022, IV Liga 2021/22, 26. kolejka: Sportis SFC Łochowo 2-3 Wda Świecie

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 4

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 2

Bramki: 8-8

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

18 listopada 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU WDA ŚWIECIE - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Już w najbliższy weekend piłkarze Sportis SFC Łochowo rozegrają kolejne spotkanie ligowe. W sobotę o godzinie 12:00 w meczu 16. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi zespół prowadzony przez trenera Remigiusza Kusia zmierzy się na wyjeździe z Wdą Świecie.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!