SPONSORZY KLUBU

25 kwietnia 2024
Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
23 grudnia 2023
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!
02 lipca 2023
Z okazji Dnia Dziennikarza Sportowego życzymy Wszystkim Redaktorom Sportowym Państwa
07 kwietnia 2023
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Kibicom,
05 kwietnia 2023
Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1, a

W ubiegły weekend rozegrano na regionalnych boiskach mecze ostatniej 17. kolejki rundy jesiennej. W pierwszy weekend grudnia odbędą się jednak zaległe pojedynki, które z różnych przyczyn nie zostały rozegrane w pierwszym terminie. W sobotę oprócz meczu Wdy ze Sportis przełożonego pierwotnie z powodu śnieżycy, odbędzie się także druga połowa przerwanego z tego samego powodu meczu 16. w tabeli Noteci Łabiszyn z zamykającym ligowe podium Chemikiem Moderatorem Bydgoszcz (do przerwy 1-0 dla Chemika Moderatora). Na sobotę zaplanowano również zaległe spotkanie 14. kolejki pomiędzy notowanym na 14. miejscu Lechem Rypin a zamykającą tabelę Notecianką Pakość, przełożone w pierwotnym terminie ze względu na pogrzeb Andrzeja Magowskiego z Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

 

Zespół Wdy Świecie notowany jest aktualnie na 8. miejscu w tabeli z dorobkiem 29 punktów. W tym sezonie najbliżsi rywale Sportis prezentują się umiarkowanie dobrze. Ekipa ze Świecia rozegrała w rundzie jesiennej kilka bardzo udanych spotkań, ale miewała również słabsze momenty. Gospodarze bardzo dobrze radzą sobie jednak na własnym stadionie, ponieważ tej jesieni tylko raz musieli uznać wyższość rywali, przegrywając 2-3 z najlepszym zespołem rundy, a więc Włocłavią Włocławek. W ostatnich tygodniach Wda odnosiła przyzwoite wyniki. Ekipie z Kociewia udało się między innymi pokonać wysoko Lidera Włocławek, Pogoń Mogilno oraz Chełminiankę Chełmno, choć należy pamiętać, że w ostatnich dwóch meczach Wda zdobyła tylko jeden punkt. Trzy tygodnie temu „niebiesko-biało-czerwoni” przegrali w Bydgoszczy z Chemikiem Moderatorem 2-3, a w ubiegły weekend tylko zremisowali 2-2 w wyjazdowym derbowym spotkaniu z Pol-Osteg Pomorzaninem Serock.

 

Piłkarze Sportis SFC Łochowo utrzymują w drugiej części rundy jesiennej rewelacyjną dyspozycję. Dowodem potwierdzającym niesamowitą postawę podopiecznych trenera Remigiusza Kusia są z pewnością 24 punkty zdobyte w ostatnich 9 kolejkach! Sobotni pojedynek z Wdą Świecie jest bardzo ważnym spotkaniem z wielu względów. W przypadku wygranej, a pamiętajmy, że większość zespołów w lidze ma już rozegrany o jeden mecz więcej od łochowian, Sportis ma szansę zakończyć rundę w ścisłej czołówce tabeli. Ponadto patrząc na ścisk w górnej części tabeli, każdy punkt zdobyty w tym sezonie jest na wagę złota i każdy mecz może wpłynąć na ostateczne rozstrzygnięcia w rozgrywkach. Tak więc w zespole panuje pełne skupienie i koncentracja, która ma wpłynąć na udane zakończenie rundy. Piłkarze Sportis zrobią więc wszystko, co w ich mocy, aby wyjechać ze Świecia z kompletem trzech punktów!

 

Jak do tej pory oba zespoły mierzyły się ze sobą czterokrotnie, licząc bezpośrednie mecze o stawkę. W sezonie 2019/20 w spotkaniu 3. rundy Okręgowego Pucharu Polski w okręgu bydgoskim łochowianie przegrali z zespołem ze Świecia walkowerem 0-3 (na boisku 2-0 dla Sportis). W sezonie 2020/21 w meczu IV Ligi, ekipa z Łochowa wygrała na wyjeździe z Wdą 3-2. Z kolei w poprzednim sezonie łochowianie najpierw wygrali w Świeciu 3-0, a w drugim bezpośrednim pojedynku przegrali w Łochowie z tym rywalem 2-3.

 

#SPORTisMATCH

 

Wda Świecie Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 03.12.2022 (sobota)

Godzina meczu: 12:00

Rozgrywki: IV Liga 2022/23, 16. kolejka

Stadion: Boisko ze sztuczną murawą Stadionu Miejskiego w Świeciu (ul. Sienkiewicza 18)

Przewidywane warunki atmosferyczne: -2°C, zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 60 km

Relacja: Tekstowa na żywo na FB/Sportis Social Football Club

---

Przeciwnik: Wda Świecie

Rok założenia: 1957

Barwy: niebiesko-biało-czerwone

Stadion: Stadion Miejski w Świeciu (ul. Sienkiewicza 18)

Sytuacja w tabeli: 8. miejsce (29 punktów)

---

Wyniki 3 ostatnich meczów przeciwnika (Liga/Puchar Polski):

 

05.11.2022, IV Liga 2022/23, 14. kolejka: Wda Świecie 3-0 Chełminianka Chełmno

12.11.2022, IV Liga 2022/23, 15. kolejka: Chemik Moderator Bydgoszcz 3-2 Wda Świecie

26.11.2022, IV Liga 2022/23, 17. kolejka: Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2-2 Wda Świecie

---

Forma przeciwnika (Liga/Puchar Polski): W-W-W-P-R

Ciekawostka statystyczna: Piłkarze Wdy Świecie przegrali jak do tej pory w tym sezonie ligowym tylko jedno spotkanie ligowe rozgrywane przed własną publicznością

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Puchar Polski):

07.05.2022, IV Liga 2021/22, 26. kolejka: Sportis SFC Łochowo 2-3 Wda Świecie

H2H (Liga/Puchar Polski):

Mecze: 4

Zwycięstwa Sportis: 2

Remisy: 0

Zwycięstwa Przeciwnika: 2

Bramki: 8-8

---

Biznes, Sport, Marketing – Jesteśmy #SPORTisFAMILY!

 

01 grudnia 2022

ZAPOWIEDŹ MECZU WDA ŚWIECIE - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

Czas nadrobić ligowe zaległości. W sobotę o godzinie 12:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo rozegrają ostatnie spotkanie rundy jesiennej. Zespół prowadzony przez trenera Remigiusza Kusia w zaległym meczu 16. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi zmierzy się na wyjeździe z Wdą Świecie.

 

strony internetowe Bydgoszcz

Projekt i wykonanie: 

85-862 BYDGOSZCZ,  POLSKA

ADRES:   BYDGOSKICH PRZEMYSŁOWCÓW 8A

E-MAIL:   BIURO@SPORTISFC.COM

TELEFON:  52 506 56 90

Z dumą informujemy, że Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego dołączył do #SPORTisGIRLS i został nowym partnerem klubu.
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku życzymy Państwa Redakcji spokojnego czasu spędzonego w gronie rodzinnym, zdrowia, szczęścia, szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności!