O SPORTIS SFC

Sportis KKP to innowacyjny projekt oparty na dążeniu do promocji sportu. Naszym celem jest, aby klub piął się w górę. Chcemy, aby Sportis był rozpoznawalny w całej Polsce. Obecnie występujemy w Ekstralidze kobiet.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Za Robertem Wójcikiem pierwszy pełny sezon w roli trenera Sportis SFC Łochowo. Drużyna prowadzona przez byłego selekcjonera młodzieżowych reprezentacji Polski zajęła wysokie 4. miejsce w tabeli. Tego lata w łochowskiej
To będzie wyjątkowy sezon dla Sportis KKP Bydgoszcz. Tym razem zapraszamy kibiców na potrójną dawkę emocji w wykonaniu piłkarek naszego zespołu. Przedstawiamy harmonogram meczów domowych pierwszej drużyny, która wystartuje w

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:  BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:  DĘBOWA 17 D, ŁOCHOWO

BYDGOSZCZ, POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Przed Sportis kolejny bardzo ważny domowy pojedynek w ramach rozgrywek kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Już w najbliższą sobotę o godzinie 14:00 łochowianie podejmą w najbardziej wyczekiwanym spotkaniu rundy Zawiszę Bydgoszcz. Po ostatniej porażce z Włocłavią najbliższy mecz jest podwójnie ważny w kontekście układu w tabeli.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU ZAWISZA BYDGOSZCZ – SPORTIS SFC

29 października 2020

Pojedynki Sportis - Zawisza jak do tej pory zawsze owocowały w niesamowite akcje i obfitowały w emocje. Nie inaczej powinno być w najbliższą sobotę, kiedy łochowianie rozegrają kolejne kluczowe spotkanie w kontekście walki o awans do III Ligi. Koło takich spotkań nie można przejść obojętnie. Przy Dębowej czeka nas prawdziwy pojedynek o „sześć punktów”.

 

W ligowej tabeli na prowadzeniu nadal pozostaje Włocłavia Włocławek. Po zwycięstwie przed tygodniem w Łochowie zespół ze stolicy Kujaw ma na koncie 31 punktów w 13 meczach. Zawisza zgromadził 29 „oczek” i jest wiceliderem tabeli. Trzecią pozycję zajmuję Lider Włocławek z 26 punktami i meczem zaległym. Sportis plasuje się na czwartej pozycji również z dorobkiem 26 punktów.

 

Zawisza Bydgoszcz to jedna z najbardziej rozpoznawalnych piłkarskich marek w Polsce. Klub przez kilkanaście sezonów z sukcesami występował w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. „Niebiesko- czarni” w przeszłości mieli okazję rozegrać kilka spotkań w rozgrywkach pod egidą UEFA. Wiadomo, że od kilku lat sytuacja jest zupełnie inna. Klub próbuje odbudować się w niższych ligach i jak najszybciej powrócić do krajowej czołówki. Pierwsze sezony po degradacji do Klasy B są bardzo udane. W ciągu czterech lat piłkarze, którzy rozgrywają swoje spotkania na stadionie przy ulicy Gdańskiej, zanotowali aż trzy promocje. Jedynie w ostatnim przerwanym przez pandemię sezonie bydgoszczanie nie zdołali znaleźć się w czubie tabeli i realnie walczyć o kolejny awans. W tej kampanii Zawisza pokazuję jednak bardzo dużą piłkarską jakość i jest jednym z głównych faworytów do zajęcia pierwszego miejsca w tabeli po sezonie. Przed zawodnikami prowadzonymi przez trenera Roberta Wójcika z pewnością bardzo trudne spotkanie. Wszyscy w klubie wychodzą jednak z założenia, że w tych pojedynkach z każdym spotkaniem jest lepiej i z całą pewnością piłkarze spróbują drugi raz z rzędu pokonać Zawiszę.

 

W ubiegłym sezonie oba zespoły zmierzyły się ze sobą raz. W spotkaniu rozegranym w Łochowie Sportis wygrał po bramce w końcówce spotkania 2-1. Bramki dla łochowian zdobywali: Kajetan Wojciechowski oraz Maciej Słupecki. Dla gości trafił Tomasz Żyliński.

 

Sylwetka przeciwnika:

 

Zawisza Bydgoszcz

 

Rok założenia: 1946

Barwy: niebiesko-czarne

Stadion: Stadion Zawiszy im. Zdzisława Krzyszkowiaka

 

Wyniki 3 ostatnich spotkań gości:

 

10.10. IV Liga, 11. kolejka: 4-1 BKS Bydgoszcz (Dom)

17.10. IV Liga, 12. kolejka: 7-2 Unia Gniewkowo (Wyjazd)

24.10. IV Liga, 13. kolejka: 3-1 Wda Świecie (Dom)

 

Z powodu wprowadzonych 15.10.2020 r. przez Radę Ministrów obostrzeń w tym zamknięciu dla kibiców obiektów sportowych, SOBOTNI MECZ ODBĘDZIE SIĘ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

 

Zachęcamy w tym trudnym okresie do pozostania w domach. Mecz tradycyjnie będzie transmitowany na naszych kanałach na Facebook'u i Youtube.

Tylko będąc razem tworzymy #SPORTisFAMILY

 


 

 

03 sierpnia 2021
Za Robertem Wójcikiem pierwszy pełny sezon w roli trenera Sportis
02 sierpnia 2021
30.07.20 21 r. (piątek) w Restauracji Chata Myśliwska w Osielsku
01 sierpnia 2021
  Piłkarze Sportis SFC Łochowo zakończyli okres przygotowań do rozpoczynającego się
03 sierpnia 2021
Za Robertem Wójcikiem pierwszy pełny sezon w roli trenera Sportis SFC Łochowo. Drużyna prowadzona przez byłego selekcjonera młodzieżowych reprezentacji Polski zajęła wysokie 4. miejsce w tabeli. Tego lata w łochowskiej
03 sierpnia 2021
To będzie wyjątkowy sezon dla Sportis KKP Bydgoszcz. Tym razem zapraszamy kibiców na potrójną dawkę emocji w wykonaniu piłkarek naszego zespołu. Przedstawiamy harmonogram meczów domowych pierwszej drużyny, która wystartuje w
02 sierpnia 2021
W środę 4 sierpnia piłkarki Sportis KKP Bydgoszcz rozegrają przedostatni tego lata mecz sparingowy. Ich rywalem będzie II-ligowy KU AZS UW Warszawa. Pierwszy gwizdek na stadionie w Sochocinie o godz.

SPONSORZY KLUBU