O SPORTIS SFC

Sportis Social Football Club to klub piłkarski założony 2018 roku. Siedziba klubu znajduje się w Bydgoszczy, a zespół rozgrywa swoje  w Łochowie. Jest to innowacyjny projekt piłkarski oparty na dążeniu do promocji sportu.

01. NAJNOWSZE INFORMACJE

02. KONTAKT

Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.

TELEFON:  +48 52 506 56 90

EMAIL:     BIURO@SPORTISFC.COM

ADRES:    DŁUGA 16

 85-034 BYDGOSZCZ,  POLSKA

Projekt i wykonanie: 

strony internetowe Bydgoszcz

Piłkarze Sportis SFC Łochowo rozpoczynają serię zimowych sparingów. Już w środę o godzinie 17:00 łochowianie rozegrają pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Rywalem podopiecznych trenera Roberta Wójcika będzie Zawisza Bydgoszcz, a więc dziesiąty zespół tabeli II grupy III Ligi.

 

ZAPOWIEDŹ MECZU ZAWISZA BYDGOSZCZ - SPORTIS SFC ŁOCHOWO

18 stycznia 2022

 

Za piłkarzami Sportis SFC Łochowo przerwa zimowa, czyli czas odpoczynku i nabierania sił na rundę wiosenną kujawsko-pomorskiej IV Ligi. Każdy w klubie wie, że minione pół roku mogły przynieść więcej zwycięstw i punktów, dlatego też piłkarze oraz sztab szkoleniowy Sportis są gotowi na podjęcie nowych wyzwań. Już teraz wiemy, że wiosną w zespole z Łochowa zabraknie Adriana Wróblewskiego, Macieja Słupeckiego oraz Damiana Pawelskiego, czyli trójki zawodników, którzy w wielu spotkaniach tego sezonu stanowili o sile drużyny. Odejścia powinny jednak wpłynąć motywująco na piłkarzy z mniejszą ilością minut rozegranych w rundzie jesiennej. Nie ulega wątpliwości, że przed całym zespołem pracowite dwa miesiące, które mają wprowadzić Sportis na wysoki poziom.

 

Dla łochowian sparing z Zawiszą będzie pierwszym z siedmiu meczów kontrolnych, które drużyna prowadzona przez trenera Roberta Wójcika rozegra tej zimy. Oczywiście możliwość konfrontacji z zespołem, występującym na co dzień o jedną klasę rozgrywkową wyżej, jest ważną lekcją dla piłkarzy, a ewentualne zwycięstwo w tym meczu może pozwolić zawodnikom uwolnić dobrą energię na kolejne pojedynki. Nie ulega wątpliwości, że w najbliższym meczu trener Robert Wójcik sprawdzi nowe rozwiązania taktyczne oraz personalne, a to oznacza spotkanie z Zawiszą jest niezwykle ważnym testem dla całego zespołu.

 

Zawisza Bydgoszcz to klub, który od kilku lat stara się odbudować swoją dawną markę. W tym sezonie „niebiesko-czarni” rywalizują na poziomie III Ligi i radzą sobie w tych rozgrywkach dość przeciętnie. Zespół z Bydgoszczy przeplatał jesienią dobre wyniki ze słabymi. Mimo niestabilnej formy Zawiszy zakończył jesienną część sezonu na 10. miejscu w tabeli. Drużyna rozgrywająca na co dzień swoje mecze na stadionie imienia Zdzisława Krzyszkowiaka powinna wiosną spróbować przesunąć się w górę tabeli. Celem najbliższych rywali Sportis będzie z pewnością także jak najszybsze zagwarantowanie sobie utrzymania w III Lidze.

 

Bydgoski zespół jest także ekipą, która jak do tej pory bardzo często miała okazję mierzyć się ze Sportis. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą już sześciokrotnie w meczach o stawkę. Ostatnie trzy spotkania, rozegrane w ramach poprzedniego sezonu kujawsko-pomorskiej IV Ligi, kończyły się dwoma zwycięstwami zespołu z Bydgoszczy (2:1 i 4:0) oraz jednym remisem (1:1).

 

 

#SPORTisMATCH

 

Zawisza Bydgoszcz – Sportis SFC Łochowo

---

Data meczu: 19.01.2022 (środa)

Godzina meczu: 17:00

Rozgrywki: Mecz sparingowy

Stadion: Stadion CWZS Zawisza w Bydgoszczy (ul. Sielska 12)

Przewidywane warunki atmosferyczne: 3°C, zachmurzenie

Długość wyjazdu Sportis: 25 km

---

Przeciwnik: Zawisza Bydgoszcz

Rok założenia: 1946

Barwy: niebiesko-czarne

Stadion: Stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka w Bydgoszczy (ul. Gdańska 163)

Poziom Rozgrywkowy: III Liga

---

Ostatni bezpośredni pojedynek (Liga/Okręgowy Puchar Polski):

07.06.2021 IV Liga 2020/21, 31. kolejka: Zawisza Bydgoszcz 4-0 Sportis SFC Łochowo

H2H (Liga/Okręgowy Puchar Polski):

Rozegrane mecze: 6

Zwycięstwa Sportis: 1

Remisy: 2

Zwycięstwa przeciwnika: 3

Bramki: 11-4 dla Zawiszy

---

RAZEM TWORZYMY PRAWDZIWĄ #SPORTisFAMILY!

05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9.
05 października 2022
Z uwagi na trwającą przerwę w rozgrywkach Ekstraligi kobiet oraz Centralnej Ligi Juniorek do lat 17 w drugi weekend października na boiskach piłkarskich zobaczymy tylko dwa zespoły należące do #SPORTisFAMILY.
05 października 2022
Czas na spotkania 10. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi! W sobotę o godzinie 14:00 piłkarze Sportis SFC Łochowo powalczą o kolejne zwycięstwo w tym sezonie w wyjazdowym pojedynku z Notecianką Pakość.
03 października 2022
Ostre strzelanie w Łochowie! W rozegranym w sobotę spotkaniu 9. kolejki kujawsko-pomorskiej IV Ligi piłkarze Sportis SFC Łochowo pokonali przed własną publicznością 6-3 Pol-Osteg Pomorzanina Serock. Aż cztery bramki dla